Zgodnie z obietnicą z ostatniego numeru zimę zostawiliśmy za nami i wracamy po miesiącu, zwłaszcza że są ku temu nie tylko dobre, ale i ważne okazje. Dziesięć lat temu w Stanach Zjednoczonych ruszyła sprzedaż pierwszego iPhone'a, a dwa tygodnie temu zakończyła się konferencja WWDC. Nie będzie to więc zaskoczeniem, że w tym numerze znajdziecie sporo na ten temat. Pobierz MyApple Magazyn 3/2017

O pierwszym iPhonie pisze w bieżącym numerze Jacek Swoboda, a historii tych urządzeń z punktu widzenia mobilnego fotografa przygląda się Kinga Zielińska. Z kolei Patryk Wikaliński podsumowuje wszystkie nowości, jakie Apple pokazało podczas keynote otwierającego konferencję deweloperów. Jego tekst jest chyba jednym z dłuższych w historii naszego magazynu. Swoimi wrażeniami po keynote dzieli się też Daniel Światły i Grzesiek Świątek. To jednak nie wszystko. Jednym ze stypendystów Apple, który pojechał do San Jose na WWDC, był Piotr Jeremicz. Będziecie mogli przeczytać jego osobistą relację z całej wyprawy. To oczywiście tylko niektóre teksty, jakie znajdziecie w tym numerze.

Wspominałem o okazjach, które towarzyszą wydaniu tego numeru. Jest wreszcie ostatnia, jakże dla nas ważna. Jesteśmy już z Wami, a Wy z nami, dwa lata. Dokładnie w czerwcu 2015 roku ukazał się pierwszy numer MyApple Magazynu. Obyśmy w tym samym gronie, a więc zarówno Wy Drodzy Czytelnicy, jak i my - redakcja, spotkali się nie tylko za dwa, ale i za dziesięć lat.

Pobierz MyApple Magazyn 3/2017

Magazyn MyApple w Issuu