Przechodząc na Macu do Preferencji systemowych zobaczymy wiele zakładek, które pozwalają nam w szybki sposób uzyskać dostęp do różnych ustawień. Część dostępnych kategorii nie ma jednak dla nas większego znaczenia.

Preferencje systemowe możemy spersonalizować według własnych potrzeb. Po ich otwarciu konieczne będzie kliknięcie na górnej belce zakładki Widok, a następnie wybranie opcji Dostosuj. Po odznaczeniu odpowiednich kategorii, których nie potrzebujemy i kliknięciu Gotowe, wybrane ikony znikną.

Warto dodać, że menu Widok kryje także dodatkowe opcje. W tym miejscu można włączyć alfabetyczne segregowanie ustawień, a także w szybki sposób przejść do każdej – nawet ukrytej – kategorii. Taki sam efekt uzyskamy przytrzymując kursor na przycisku z dwunastoma kropkami. Znajduje się on obok strzałek.


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na wszystkie akcesoria do najnowszych telefonów iPhone. Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: iPhone11 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 

Produkty objęte promocją:

10% kupon ważny jest do 31.10.2019