Amerykańska sieć Virgin Mobile rezygnuje ze sprzedaży smartfonów innych marek i skupia się tylko na iPhonie.

Faktycznie na stronie internetowej tego operatora można już kupić tylko iPhone'a. Przestał on oferować urządzenia innych producentów. Z okazji 10-lecia iPhone'a, Virgin Mobile USA - przy współpracy z Apple - rusza także ze specjalnym planem abonamentowym zwanym Inner Circle (Wewnętrzny Krąg).

Wraz z zakupem iPhone'a poprzez stronę tego operatora lub bezpośrednio w salonie firmowym Apple, w ramach nowego abonamentu klient otrzyma pierwszy rok usługi z nielimitowanymi połączeniami głosowymi, wiadomościami i nielimitowanym transferem danych za symbolicznego dolara (później będzie to 50 dolarów miesięcznie), a także możliwość kupna w promocyjnej cenie biletów na lot liniami Virgin Atlantic do Wielkiej Brytanii, dwóch nocy w hotelach Virgin Hotel (trzecia noc za darmo) oraz 15 butelek wina Virgin Wines.

Cała akcja związana jest z rocznicą premiery pierwszego iPhone'a, który - co warto przypomnieć - przez pierwsze kilka lat dostępny był tylko w sieci AT&T. Nie wiadomo, jak długo Virgin Mobile USA oferować będzie swoimi klientom jedynie smartfony od Apple.

Źródło: Virgin Mobile USa


Tydzień promocji na wszystkie etui i szyby do iPhone

W bieżącym tygodniu wszystki etui oraz szkła do Iphone WATCH z dodatkowym 10% rabatem.

Wpisz w koszyku kod: ip2702 i kupuj taniej.