Wielu użytkowników Surface Booka Microsoftu podkreśla, że bardzo cenią sobie hybrydowy charakter tego urządzenia. Zależnie od potrzeb przybiera ono bowiem formę laptopa lub tabletu, zachowując tym samym możliwość korzystania z pełnoprawnego systemu Windows.

Apple nie zdecydowało się na produkcję urządzenia hybrydowego, wyraźnie oddzielając linię iPadów i MacBooków od siebie. Nie przeszkodziło to jednak twórcom konceptów w przygotowaniu wizualizacji tego typu produktu.

Na przedstawionym poniżej materiale wideo można zobaczyć koncept urządzenia nazwanego MacPad Pro. Działa ono pod kontrolą systemu macOS i pozwala na doczepienie pełnowymiarowej klawiatury z gładzikiem. Nie wiem jednak dlaczego element jest tak gruby, skoro nie kryje w sobie żadnych znaczących podzespołów.


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na wszystkie akcesoria do najnowszych telefonów iPhone. Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: iPhone11 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 

Produkty objęte promocją:

10% kupon ważny jest do 31.10.2019