Zaledwie kilka dni po premierze drugiej generacji iPadów Pro firma Logitech zaprezentowała nowe akcesorium dla tych urządzeń. Mowa o etui Slim Combo, które zostało wyposażone w odczepianą klawiaturę.

Etui Slim Combo zostało wyposażone w odczepianą klawiaturę z podświetlanymi klawiszami. Akcesorium, na którego boku znajduje się tasiemka do trzymania stylusa Apple Pencil, można połączyć z tabletem za pomocą złącza Smart Connector.

Klawiatura Slim Combo charakteryzuje się dodatkowym rzędem klawiszy. Pozwalają one między innymi na naciśnięcie przycisku Home, regulację głośności jasnoście kranu, sterowanie odtwarzaczem, zablokowanie ekranu oraz aktywowanie wyszukiwarki Spotlight.

Etui zostało wyposażone w specjalną, regulowaną stopkę, która pozwala na korzystanie z iPada Pro w trybie poziomym oraz pionowym. Akcesorium jest dostępne w kolorze czarnym i granatowym, a jego cena – zależnie od wybranego wariantu – wynosi 129,99 albo 149,99 dolarów. Obecnie nie wiadomo, kiedy produkt pojawi się w sprzedaży w Polsce, ale zapewne nastąpi to już niedługo.