Pytania o plany Apple dotyczące segmentu pro, a w szczególności komputerów Mac pojawiają się od kilku lat. Firma wyraźnie skupia się na produkcie, który zapewnia jej największe wpływy - iPhonie, podczas gdy niektóre komputery Mac, w tym Mac Pro nie są aktualizowane przez lata. Obawy i pretensje klientów, dla których liczą się przede wszystkim te komputery, zebrał i wyśpiewał Throwboy w piosence „Apple Forgot Me”, będącej parodią hitu Eda Sheerana „Shape Of You”.

Throwboy zarzuca Apple nadużywanie słowa „innowacyjny”, podczas gdy obecne MacBooki Pro wymagają masy różnego rodzaju przejściówek, ma też pretensje o usunięcie gniazda MagSafe i brak aktualizacji Maców Pro. Przy okazji zbliżającej się konferencji WWDC nawołuje w swojej piosence kierownictwo firmy do zajęcia się tym tematem. W innym wypadku zarówno on, jak i inni użytkownicy będą musieli zainteresować się pecetami. Refren piosenki wyraża zdanie wielu użytkowników komputerów Mac, że Apple o nich zapomniało.

Jeśli miałbym się do czegoś przyczepić, to chyba tylko do pojawiającej się w wideo laleczce przedstawiającej Steve'a Jobsa. Zmarłego zostawiłbym jednak w spokoju.