Według informacji udostępnionych przez Economic Daily News, czytnik lini papilarnych zostanie w przypadku iPhone'a 8 zintegrowany z jego ekranem. Chiński serwis powołał się na źródło w postaci TSMC, czyli producenta procesorów dla smartfonów Apple.

Przedstawiciel TSMC miał rzekomo poinformować o integracji Touch ID z ekranem iPhone'a 8 podczas mającego wczoraj miejsce TSMC 2017 NA Technology Symposium, które odbyło się w Tajpeju – stolicy Tajwanu.

To nie jedyna informacja przekazana przez Tajwańczyków chińskim dziennikarzom. Jeżeli wierzyć w ich zapewnienia, iPhone 8 zostanie pozbawiony przycisku Home oraz otrzyma wyświetlacz OLED o proporcjach 18,5:9. Warto dodać, że słowa przedstawicieli TSMC pokrywają się z plotkami dotyczącymi tego smartfona, a także przewidywaniami analityków.

Na Tajwanie mówiono również o specjalnym sensorze, który poprawi jakość fotografii rejestrowanych kamerą iPhone'a, pozwoli na skanowanie tęczówki użytkownika, a także zapewni dodatkowe możliwości przy wykorzystaniu technologii rozszerzonej rzeczywistości.

Patronite

MyApple Daily w iTunes Store.

Źródło: MacRumors