W aplikacji Zdjęcia znajduje się nieco ukryte menu, które daje nam dostęp do najbardziej przydatnych narzędzi. Niestety nie jest ono dostępne dla wszystkich, bo skorzystać z niego mogą wyłącznie użytkownicy iPhone'ów 6s oraz 7.

Do włączenia wspomnianego wyżej menu konieczne będzie skorzystanie z funkcji 3D Touch. Mając otwartą listę fotografii – czy to w albumie czy to w zakładce Zdjęcia lub Wspomnienia – należy nacisnąć mocno wybraną z nich i nie przestając trzymać palca na ekranie przeciągnąć otwarte okno do góry.

Z menu, które zobaczymy w tym momencie, będziemy mogli w szybki sposób wybrać takie opcje, jak kopiuj, wyślij, dodaj do ulubionych, pokaż zdjęcia z tego dnia oraz usuń. Po wybraniu jednej z nich menu zostanie ukryte.

Na rynku jest coraz więcej iPhone'ów z 3D Touch. Ciekaw jestem czy skłoni to Apple do rozwijania funkcji wykorzystujących tę technologię. Z pewnością dodatkowych informacji na ten temat dowiemy się już 5 czerwca podczas prezentacji systemu iOS.


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na wszystkie akcesoria do najnowszych telefonów iPhone. Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: iPhone11 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 

Produkty objęte promocją:

10% kupon ważny jest do 31.10.2019