Po ponad sześciu tygodniach testów Apple udostępniło wszystkim użytkownikom aktualizację systemu macOS do wersji 10.12.5. Z oprogramowania mogli od końca marca korzystać deweloperzy oraz beta testerzy.

System macOS 10.12.5 można zainstalować na kompatybilnym z nich modelach komputerów Mac. Nowa wersja oprogramowania nie przynosi istotnych zmian. Apple skupiło się przede wszystkim na wdrożeniu poprawek oraz eliminacji błędów związanych między innymi z zacinającym się dźwiękiem przy korzystaniu ze słuchawek z USB.

Jak można przeczytać w udostępnionej dokumentacji, uaktualnienie zwiększa zgodność Mac App Store z przyszłymi wersjami systemu macOS – chodzi prawdopodobnie o wersje beta macOS 10.13. Ponadto aktualizacja przyniosła obsługę instalacji Windows 10 Creators Update bez użycia nośników przy korzystaniu z oprogramowania Boot Camp.

Uaktualnienie można przeprowadzić za pomocą Mac App Store. Przed rozpoczęciem procesu aktualizacji zachęcamy do wykonania kopii zapasowej danych zgromadzonych na komputerze. Warto przypomnieć, że już piątego czerwca w Kalifornii rozpocznie się konferencja WWDC. Apple zaprezentuje podczas niej nowe odsłony systemów iOS, macOS, watchOS oraz tvOS. Już teraz zapraszamy na naszą relację z tego wydarzenia.


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na wszystkie akcesoria do najnowszych telefonów iPhone. Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: iPhone11 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 

Produkty objęte promocją:

10% kupon ważny jest do 15.11.2019