Dolphin, jedna z lepszych androidowych przeglądarek, która dwa tygodnie temu została udostępniona w wersji na iPhone'y, dzisiaj zadebiutowała również na iPadach.

Dolphin zaczynał jako wczesna alternatywa dla oficjalnej Androidowej przeglądarki. Przez jakiś czas był od niej szybszy i wygodniejszy. Jednak Android Browser był lepiej dofinansowywany i częściej ulepszany, przez co ten stan rzeczy nie potrwał długo. Ale to, że Dolphin nie jest tak szybki jak przeglądarki iOS i Androida nie znaczy, że nie warto poświęcić mu trochę uwagi. Mobotap umieściło tam parę bardzo wygodnych, a wręcz innowacyjnych rozwiązań.

Jednym z nich jest "Tabbed Browsing". Polega ono na przełączaniu się między kartami bez konieczności minimalizowania okna. Takie rozwiązanie zastosowano w większości przeglądarek przeznaczonych na PC czy Mac.

Innymi ciekawymi funkcjami są specjalne gesty ułatwiające poruszanie się po przeglądarce, czy przycisk umożliwiający natychmiastowe przełączenie się pomiędzy mobilną, a stacjonarną odsłoną strony.

Dolphin napewno nie jest tylko kolejną alternatywą dla Safari. Wprowadza on coś nowego, dlatego warto poświęcić tej przeglądarce trochę uwagi.

Aplikację można ściągnąć stąd: http://itunes.apple.com/us/artist/mobotap-inc./id433626481

Źródło: Venturebeat.com


Tydzień promocji na wszystkie etui i szyby do iPhone

W bieżącym tygodniu wszystki etui oraz szkła do Iphone WATCH z dodatkowym 10% rabatem.

Wpisz w koszyku kod: ip2702 i kupuj taniej.