Jak donosi serwis MacRumors powołując się na informacje przedstawione przez osoby analizujące łańcuch dostaw Apple, konferencja firmy z Cupertino ma odbyć się już w przyszłym tygodniu – pomiędzy 20 a 24 marca.

Jeżeli przedstawione przez MacRumors informacje się potwierdzą, to w ciągu kilku najbliższych dni – prawdopodobnie jutro albo w środę – Apple roześle do dziennikarzy zaproszenia na zbliżającą się konferencję. Należy jednak pamiętać, że pewne źródła sugerowały przełożenie daty tego wydarzenia na początek kwietnia.

Według plotek z ostatnich kilku miesięcy, Apple zaprezentuje na najbliższej konferencji trzy nowe tablety. Poza następcami obu wariantów iPadów Pro na rynku ma zadebiutować nowy model wyposażony w 10,5-calowy ekran oraz pozbawiony przycisku Home.

Firma z Cupertino ma poza nowymi tabletami zaprezentować dodatkowe paski dla zegarka Apple Watch (cena modelu S2 ulegnie prawdopodobnie obniżeniu), czerwony wariant iPhone'a 7 w ramach zaangażowania w akcję Product(RED) oraz odświeżone wersje komputerów Mac. W dniu konferencji udostępnione zostaną prawdopodobnie aktualizacje systemów iOS, macOS, watchOS oraz tvOS.

Patronite

MyApple Daily w iTunes Store.

Źródło: MacRumors