Dokładnie 62 lata temu urodził się Steve Jobs, człowiek, który wywarł ogromny wpływ nie tyko na rozwój komputerów, ale także na rozwój naszej cywilizacji, funkcjonowanie i styl życia zachodnich społeczeństw.

Steve Jobs perfekcyjnie pasował do opisu nieprzystosowanych i nie dbających o zasady buntowników, którzy wierzyli w to, że mogą zmienić świat i faktycznie go zmieniali. W sukces przekuwał zarówno własne pomysły, jak i innych osób. Wspomnieć wypada tutaj pierwsze komputery Apple, zaprojektowane przez Steve'a Wozniaka, studio animacji PIXAR i jego filmy czy projekty Jonathana Ive'a. To pod jego kierownictwem Apple zawróciło z drogi ku niechybnej zagładzie, przywróciło do łask komputery Mac, zrewolucjonizowało rynek muzyczny za pomocą iPoda i sklepu iTunes, a później rynek telekomunikacyjny i urządzeń mobilnych dzięki iPhone'owi i iPadowi.

Gdyby żył, dziś skończyłby 62 lata i pewnie dalej kierowałby firmą. Ciekawe, jak wyglądałyby obecne jej produkty i usługi. Czy byłyby lepsze, czy może gorsze? Na te pytania nigdy nie poznamy odpowiedzi.

Patronite

MyApple Daily w iTunes Store.


Tydzień promocji na wszystkie etui i szyby do iPhone

W bieżącym tygodniu wszystki etui oraz szkła do Iphone WATCH z dodatkowym 10% rabatem.

Wpisz w koszyku kod: ip2702 i kupuj taniej.