Henry Ford rozpoczynając produkcję swojego pierwszego modelu samochodu powiedział, iż klienci mogą wybrać dowolny kolor karoserii pod warunkiem, że będzie to kolor czarny. Od lat w podobny sposób postępuje firma Apple. Użytkownicy urządzeń z logo nadgryzionego jabłka mogą wybrać kolor dołączonych do iPhone'a, iPada lub iPoda słuchawek, pod warunkiem, że będzie to kolor biały.

Na szczęście dla wszystkich zainteresowanych personalizacją swoich słuchawek istnieje możliwość zmiany ich koloru dzięki usługom firm trzecich. O jednej z nich wspominaliśmy niedawno na łamach naszego serwisu. Mowa tu o firmie BlackPods, która proponuje powlekanie najnowszego, oczywiście tradycyjnie białego, modelu słuchawek AirPods specjalną powłoką w kolorze czarnym. Dobrze, a co z pozostałymi kolorami? Odpowiedzią na to pytanie jest nowa oferta firmy ColorWare.

Korzystając z usług wspomnianej firmy, użytkownicy mają możliwość zamówienia za jej pośrednictwem modelu AirPods w jednym spośród 58 oferowanych przez nią kolorów. Ich pełny wykaz znajduje się na stronie internetowej ColorWare. Klienci mogą zdecydować się nie tylko na zmianę wersji kolorystycznej z białej na onyksową lub różne odcienie czerwonego, pomarańczowego, zielonego, niebieskiego, różowego bądź szarego, ale także wybrać odpowiadającą im matową lub błyszczącą wersję wykończenia. Co więcej, firma umożliwia w ten sam sposób personalizację pudełka słuchawek. Co ciekawe, klienci mogą również dowolnie łączyć ze sobą wszystkie dostępne kolory, zamawiając każdy z elementów zestawu w innej wersji kolorystycznej.

Czas realizacji zamówienia wynosi aktualnie od 8 do 10 tygodni, a sam koszt usługi to 319$ za AirPodsy i dedykowane im pudełko w wybranym kolorze. Jeżeli natomiast zdecydujemy się jedynie na zmianę kolorystyki słuchawek, to za taki komplet zapłacimy 289$.

Źródło: 9to5Mac