Podczas wtorkowego spotkania z inwestorami oraz dziennikarzami Tim Cook odpowiedział na kilka zadanych mu pytań oraz odniósł się nie tylko do wyników finansowych jego firmy, ale też planów dotyczących nowych usług i produktów. CEO Apple poruszył również kwestię tegorocznych modeli iPadów.

Tim Cook: „Przygotowaliśmy ekscytujące nowości z myślą o iPadach i jestem optymistycznie nastawiony względem tego, w jaką stronę z nimi zmierzamy. Zadowolenie konsumentów [z tych urządzeń] jest ogromne. W przypadku iPada Pro wynosi 99%. Widzę więc sporo dobrego i oczekuję jeszcze lepszych rezultatów”.

CEO Apple nie doprecyzował, czy w swoich słowach odnosił się do nowych iPadów czy też nowych funkcji systemu iOS. Niewykluczone, że miał na myśli obie te kwestie. Warto przypomnieć, że premiery kolejnych modeli tabletów firmy z Cupertino można spodziewać się już w marcu. Podczas czerwcowej konferencji WWDC zostanie zaś prawdopodobnie zaprezentowany system iOS 11.

Według najnowszych informacji, Apple zaprezentuje w tym roku trzy nowe iPady. Pierwszy ma zastąpić iPada Air 2, drugi iPada Pro z ekranem o przekątnej 12,9", natomiast trzeci ma być urządzeniem wyposażonym w 10,5-calowy wyświetlacz. Produkt ten będzie się prawdopodobnie charakteryzował cienkimi ramkami oraz brakiem przycisku Home. Prawdopodobnie zastąpi go technologia 3D Touch oraz czytnik linii papilarnych zintegrowany z ekranem.

Szczegółowa analiza ostatnich wyników finansowych Apple, a także sprzedaży iPadów, zostanie opublikowana w nadchodzącym numerze MyApple Magazynu.

Patronite

MyApple Daily w iTunes Store.

Źródło: MacRumors


Tydzień promocji na wszystkie etui i szyby do iPhone

W bieżącym tygodniu wszystki etui oraz szkła do Iphone WATCH z dodatkowym 10% rabatem.

Wpisz w koszyku kod: ip2702 i kupuj taniej.