Tweetbot to moim zdaniem od wielu lat najlepszy klient Twittera dla iPhone'a i iPada. Nic zatem dziwnego, że co jakiś czas piszę o tym programie, o jego aktualizacjach oraz przecenach. Tak właśnie jest tym razem.

Tweetbot 4 (a więc najnowsza wersja tego programu) został właśnie przeceniony o połowę, z 9,99 na 4,99 €. Warto też przy tej okazji wspomnieć o możliwościach tego programu.

Tweetbot 4

Poza tak oczywistymi funkcjami, jak wygodna obsługa wielu kont (włącznie z możliwością wysyłania tweeta z innego konta, bez przełączania całego programu), wysyłanie do czterech zdjeć lub obrazków w jednym tweecie, grupowanie dyskusji w osobne wątki czy podgląd statystyk społecznościowych danego użytkownika, Tweetbot oferuje także rozbudowane funkcje wyciszania na zawsze lub na określony czas poszczególnych użytkowników, czy wiadomości zawierających wybrane słowa kluczowe lub tagi. Tweetbot umożliwia także autoamtyczne oznaczanie wybranymi tagiami wysyłanych wiadomości i tworzenie całych kolekcji, co przydaje się, np. podczas relacjonowania na żywo jakichś wydarzeń.

Tweetbot 4

Wśród innych funkcji wartych wymienienia, jest możliwość dodawania notatek do profil użytkowników, czy możliwość ograniczenia wyświetlania informacji na linii czasu do zweryfikowanych kont użytkowników.

To oczywiście tylko niektóre z funkcji tego świetnego programu. Jeśli nie wystarcza Wam darmowa, oficjalna aplikacja Twittera, ale wcześniej nie chcieliście wydawać niemal 10 € na Tweetbota, to teraz jest okazja zaoszczędzić połowę tej sumy.

Tweetbot 4 dla iOS w App Store w cenie 4,99 €