Jak donosi blog AllThingsD, premiera nowego iPhone'a jednak nie odbędzie się we wrześniu. Powołując się na źródło bardzo bliskie Apple, twierdzi on, że kolejny telefon koncernu z Cupertino ukaże się dopiero w październiku.

No więc skąd ten szum wokół AT&T, które rzekomo miało wprowadzić iPhone 5 w pierwszej połowie września? AllThingsD oznajmiło, że nie ma pojęcia, co szykuje AT&T, ale na pewno nie ma to nic wspólnego z premierą Apple'owskiego telefonu. Ponadto źródło, na które powołuje się blog twierdzi, że premiera nastąpi raczej w drugiej połowie miesiąca, ale nie jest co do tego pewne.

Anonimowy pracownik AT&T, który w ostatni piątek rozgłosił plotki o premierze iPhone 5, twierdził, że stanie się to w pierwszej połowie września. BGR oznajmiło, że będzie to druga połowa września. I teraz jeszcze AllThingsD doniosło, że nowa generacja telefonu Apple ukaże się dopiero w drugiej połowie października. Wszyscy oczywiście powołują się na "wiarygodne źródła. Trzy serwisy i trzy wersje - która jest prawdziwa? Cóż, pożyjemy, zobaczymy...


Tydzień promocji na wszystkie etui i szyby do iPhone

W bieżącym tygodniu wszystki etui oraz szkła do Iphone WATCH z dodatkowym 10% rabatem.

Wpisz w koszyku kod: ip2702 i kupuj taniej.