Londyński hotel Claridge's co roku przygotowuje choinkę, która zdobi jego lobby w czasie okresu świątecznego. Za jej zaprojektowanie każdorazowo odpowiadają znani projektanci i architekci. Tym razem będą to Marc Newson oraz Jonathan Ive.

W ubiegłym roku choinkę zaprojektował Christopher Bailey – CEO Burberry. Ozdobił ją stoma parasolkami oraz 70 tysiącami lampek. W 2014 r. za projekt byli odpowiedzialni Domenico Dolce oraz Stefano Gabbana, którzy postawili na bardziej klasyczny wygląd świątecznego drzewka.

Przyozdobiona przez Jonathana Ive'a oraz Marca Newsona choinka pojawi się w lobby Claridge's Hotel już 18 listopada. Jej projekt nie jest obecnie znany, ale pozostaje mieć nadzieję, że Panowie – jako miłośnicy minimalizmu – nie zdecydują się na podobny projekt do tego, jaki „ozdobił” dwa lata temu Paryż (zdjęcie powyżej).

Warto dodać, że australijski projektant – Marc Newson – dołączył do zespołu Jonego Ive'a w 2014 r., aby pomóc mu między innymi w projekcie Apple Watcha. Obaj Panowie angażują się często w rozmaite akcje charytatywne, gdzie wystawiają na licytacje takie produkty, jak na przykład czerwony Mac Pro.

Źródło: 9TO5MAc


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na produkty marek: SPIGEN,  ZENS,  UAG,  RINGKE oraz KANEX.

Klikająć na w/w marki przeniesiesz się do promocyjnych produktów poszczególnych producentów.

Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: ma919 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 10% kupon ważny jest do 30 września 2019