Jak poinformowało na swojej stronie internetowej Apple, zegarek Apple Watch Nike+ trafi do sprzedaży już 28 października – także w Polsce. Jego cena wynosi 1849 zł lub 1999 zł zależnie od wyboru wielkości koperty.

Apple Watch Nike+ trafi do sprzedaży w czterech wersjach kolorystycznych. Użytkownicy, którzy zdecydują się na zakup tego urządzenia otrzymają ponadto dostęp do dwóch specjalnych tarcz – cyfrowej i analogowej – które będą pokazywać postęp treningów zarejestrowanych za pomocą aplikacji Nike+.

Poza specjalnym oprogramowaniem oraz opaskami, które poprawiają wentylację nadgarstka oraz cechują się małą wagą, Apple Watch Nike+ nie różni się niczym od Apple Watcha Series 2. Według informacji przedstawionych na stronie internetowej firmy z Cupertino, wysyłka omówionego wyżej urządzenia będzie realizowana na początku listopada. Czas ten może ulec jednak zmianie, jeżeli popyt na zegarek okaże się wysoki.

O zegarku Apple Watch Nike+ oraz pozostałych smartwatchach Apple rozmawiamy w dzisiejszym odcinku podcastu MyApple Daily. Zachęcamy Was do zostawienia komentarza na temat tych urządzeń i wsparcia naszej kampanii w serwisie Patronite.


Aktualizacja 24 X 2015 r., 17:55

Apple ujawniło dodatkowe informacje na temat Apple Watcha Nike+. Smartwatch zadebiutuje 28 października w 41 krajach (w tym w Polsce), a w ciągu następnych tygodni trafi do sprzedaży na kolejnych ośmiu rynkach. Paski dla tego urządzenia, które wyróżniają je na tle innych modeli, nie będą sprzedawane oddzielnie.

Patronite

MyApple Daily w iTunes Store.