Podobno jesień zaczyna się mimozami, jak śpiewał Czesław Niemen. Dla nas jesień zaczyna się wraz z wydaniem najnowszego numeru MyApple Magazynu. Pobierz MyApple Magazyn 7/2016

Sierpień i wrzesień były dla nas bardzo intensywne, głównie za sprawą premier nowych produktów Apple i targów IFA w Berlinie. W bieżącym numerze dzielimy się naszymi wrażeniami zarówno z premiery nowych produktów Apple, jak i z berlińskich targów. Na przełom lata i jesieni tego roku przypadają dwie okrągłe rocznice - objęcia pod koniec sierpnia przez Tima Cooka funkcji CEO Apple, a zarazem ustąpienia Steve'a Jobsa, a następnie śmierci współzałożyciela Apple i wieloletniego jej prezesa i lidera. Zamiast jednak not biograficznych, w magazynie znajdziecie porównanie ich obu z punktu widzenia inwestora giełdowego, o które pokusił się Michał Masłowski.

Oczywiście w numerze znajdziecie wiele innych interesujących felietonów czy recenzji oprogramowania i akcesoriów (ciekawy fotograficzny gadżet prezentuje Kinga Zielińska). Pozwolę sobie też na niewielką prywatę, polecając Wam mój tekst z poradami dla osób rozpoczynających programowanie w Swift - ten temat ostatnio poruszam dość często, przede wszystkim w podcastach.

W imieniu całej redakcji życzę Wam przyjemnej lektury.

Pobierz MyApple Magazyn 7/2016

Magazyn MyApple w Issuu