Na rynku dostępnych jest ogrom dodatków i akcesoriów samochodowych dla naszego iPhone'a czy iPada, jednak kupno tak prostej rzeczy jak ładowarka samochodowa może okazać się niemałym problemem - dlaczego? Dlatego, że większość sprzętu producentów trzecich niestety nie działa prawidłowo i nie jest kompatybilna ze sprzętem Apple. Dzisiaj przedstawię produkt, który jest solidny i po prostu spełnia swoje zadanie - Dual USB Car Charger z kablem Lightning od firmy Incase.

Incase Dual USB Car Charger

O produkcie

Opakowanie jak w większości produktów marki Incase bardzo estetyczne - w środku ładowarka, kabel Lightning oraz instrukcja obsługi. Ładowarka i kabel wykonane są z bardzo dobrej jakości materiałów, a całość pokryta jest jakby bardzo cienką warstwą gumy. Daje to ładne, aksamitne wykończenie. Ładowarkę podłączamy do gniazda zapalniczki samochodowej. Ma ona dwa potężne porty USB o natężeniu 2.1 ampera dzięki czemu możemy bez problemu ładować dwa urządzenia naraz.

Dołączony do zestawu kabel jest miękki i elastyczny - niestraszne mu zagięcia i załamania. Całość stabilnie trzyma się w gnieździe, nie przesuwa się jak tanie ładowarki, które przy lekkim dotknięciu od razu się rozłączają. Nie ma również mowy o jakichkolwiek problemach z ładowaniem znanym pewnie wielu po komunikacie "Akcesorium nie jest obsługiwane lub nie ma certyfikatu".

Ładowarki używam od dwóch miesięcy i to dość często z uwagi na okres wakacyjny oraz częste podróże - nie zawiodła. Polecam.

Incase Dual USB Car Charger

Incase Dual USB Car Charger

Incase Dual USB Car Charger

Cena: 39,95 $

Więcej informacji na stronie producenta: www.incase.com


Dla wszystkich czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na wszytkie akcesoria marki SPIGEN.

Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: spigen719 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 

10% kupon ważny jest do 31 lipca 2019