Od wydania pierwszego numeru MyApple Magazynu minął rok. Tymczasem na najnowszy musieliśmy wszyscy poczekać znacznie dłużej niż byśmy tego chcieli. Wreszcie jednak jest. Pobierz MyApple Magazyn 5/2016

Jako naczelny powinienem zacząć ten wpis od uderzenia się w piersi, robię to jednak we wstępniaku w samym magazynie. Ważniejsza powinna jednak być i jest sama zawartość najnowszego numeru MyApple Magazynu.

Przeczytacie w nim m.in. o wrażeniach z keynote otwierającego konferencję WWDC, opasce Fitbit Alta, zegarku Pebble Time (który przez ostatnie pół roku testował Daniel Światły), Apple Watchu, chmurze danych. Max Pijanowski zajął się tematem samochodu Apple i możliwych funkcji ułatwień dostępu, pozwalających na prowadzenie go osobom niewidomym. Marek Gawryłowicz stara się z kolei opowiedzieć na pytanie, czy iOS jest dalej najlepszym mobilnym systemem dla muzyka. Z kolei ja, odpowiadam dlaczego to Apple skłoniło mnie do zakupu... konsoli Playstation PS 4. To oczywiście nie wszystko, co znajdziecie w najnowszym numerze MyApple Magazynu.

W imieniu całej redakcji zapraszam Was do lektury, a w imieniu własnym, jako naczelny, przepraszam, sami wiecie za co.

Pobierz MyApple Magazyn 5/2016

Magazyn MyApple w Issuu