Już w najbliższy poniedziałek o godzinie 19:00 polskiego czasu rozpocznie się prezentacja otwierająca konferencję WWDC. Apple będzie transmitować na żywo to wydarzenie, ale niestety z oficjalnego streamu nie będą mogli skorzystać wszyscy zainteresowani.

Big 935e2df3 af0c 490f 8039 c58f262bace1

Za pośrednictwem strony internetowej Apple poniedziałkową prezentację będą mogli oglądać użytkownicy iPhone'ów, iPadów i iPodów Touch z systemem iOS 7 lub nowszym (Safari), a także posiadacze Maców z systemem OS X 10.8.5 lub nowszym (Safari 6.0.5 lub nowsza wersja). Ponadto transmisja zostanie udostępniona na Apple TV 4, a także Apple TV 2 i 3 z oprogramowaniem 6.2 lub nowszym, jak i również użytkownikom przeglądarki Edge zainstalowanej na Windowsie 10.

W przypadku innych rozwiązań, takich jak urządzenia z Androidem lub poprzednie wersje Windowsa, konieczne będzie skorzystanie z programu VLC. W pierwszym przypadku konieczne będzie wybranie z menu głównego zakładki Stream i wklejenie oraz zatwierdzenie następującego linku http://p.events-delivery.apple.com.edgesuite.net/15pijbnaefvpoijbaefvpihb06/m3u8/atv_mvp.m3u8.

Na komputerach z Windowsem będziemy musieli przejść w programie VLC do zakładki Media, a następnie do Open Network System i Network oraz wpisać link http://p.events-delivery.apple.com.edgesuite.net/15pijbnaefvpoijbaefvpihb06/m3u8/atv_mvp.m3u8 i zatwierdzić go.

Zapraszamy do śledzenia naszej relacji, gdzie będziemy na bieżąco komentować poniedziałkowe wydarzenie Apple

Źródło: iOS9cydia