Niezawodność urządzeń mobilnych Apple to od dawna temat burzliwych dyskusji. Spora grupa użytkowników jest zdania, że są one zdecydowanie mniej awaryjne od produktów konkurencji. Niemniej jednak liczna grupa uważa, że psują się one równie często, jak inne smartfony czy tablety. Faktem jest, że logo Apple na obudowie samo w sobie nie jest gwarancją niezawodności, a iPhone'y czy iPady czasem odmawiają posłuszeństwa.

sponsorowany

Niezależnie od rodzaju uszkodzenia urządzenia, często cenniejsze od niego są znajdujące się w nim dane, a te mogą zostać utracone w różnych okolicznościach. W tym wypadku użytkownicy mają do dyspozycji kilka narzędzi pozwalających im na odzyskanie czy przynajmniej próbę ich odzyskania. Jednym z nich jest iMyfone D-Back.

iMyfone D-Back

Program pozwala odzyskać m.in. listę kontaktów, zdjęcia i filmy czy wiadomości tekstowe, a także notatki, notatki głosowe, wydarzenia w kalendarzu, znajdujące się w pamięci iPhone'a, iPada czy iPoda touch oraz zakładki i historię przeglądanych stron w mobilnym Safari. Swoim działaniem obejmuje także aplikacje firm trzecich, m.in. WhatsApp, WeChat, Skype (historia połączeń) czy Kik.

iMyFone D-Back pozwala na odzyskiwanie danych bezpośrednio z urządzenia oraz z backupów w iTunes i w iCloud. Oferuje do tego tryb łatwego odzyskiwania, który prowadzi niedoświadczonego użytkownika przez poszczególne etapy tego procesu.

iMyfone D-Back

Program oferuje działania na kilka różnych scenariuszy, od przypadkowego usunięcia danych, przez uszkodzenie danych np. wskutek jailbreaku, aktualizacji systemu czy całkowitego resetu urządzenia, po ich odzyskanie z iPhone'a, iPada lub iPoda, którego kod odblokowujący został utracony. Istnieje możliwość także odzyskania danych, które znajdowały się na zniszczonym lub utraconym urządzeniu. W tym wypadku program postara się odzyskać dane z backupów zapisanych w iTunes lub w iCloud.

iMyfone D-Back

Czytelnicy MyApple mogą kupić ten program w wersji dla Mac lub Windows po obniżonej cenie wynoszącej 29,95 dolarów.

iMyfone D-Back dla Mac (promocja dla czytelników MyApple: 29,95 dolarów).

iMyfone D-Back dla Windows (promocja dla czytelników MyApple: 29,95 dolarów).

sponsorowany