Trochę nam się zeszło z kolejnym numerem MyApple Magazynu, chwilowo z różnych powodów z dwutygodnika zrobił nam się magazyn. Bez obaw, już niebawem wracamy do cyklu dwutygodniowego. Pobierz MyApple Magazyn nr 3/2016

Tymczasem, przed Wami trzeci w tym roku i siedemnasty numer, licząc od początku wydawania naszego magazynu. Znajdziecie w nim sporo tekstów poświęconych bieżącym tematom, związanym m.in. z teoriami spiskowymi, relacjom z Chinami, sprawie odrzucania przez Apple żądań FBI dostępu do danych znajdujących się w iPhonie 5c, którym posługiwał się sprawca masakry w San Bernardino, a także relację z zakończonych w ubiegłym tygodniu targów Mobile World Congress w Barcelonie (dodam, że to co zobaczyłem nie nastraja mnie optymizmem). Są oczywiście także recenzje, wspomnienia (o Macintoshu SE) i obszerny wywiad z grupą Mobilni.

W imieniu całej redakcji serdecznie zapraszam do lektury.

Pobierz MyApple Magazyn nr 3/2016

Magazyn MyApple w Issuu


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na wszystkie akcesoria do najnowszych telefonów iPhone. Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: iPhone11 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 

Produkty objęte promocją:

10% kupon ważny jest do 31.10.2019