Pad & Quill to firma zajmująca się wyrobem drewnianych i skórzanych akcesoriów do tabletów, smartfonów i laptopów. Niedawno w jej ofercie pojawiły się trzy produkty zaprojektowane z myślą o nowym modelu iPada.

Pierwszy z nich nosi nazwę Contega Linen iPad Pro® Case i jest to sztywne etui na iPada Pro wykonane z drewna i pokryte lnianym płótnem introligatorskim, co nadaje mu wygląd starej książki. Szkielet akcesorium został zaprojektowany w taki sposób, by nie zasłaniał głośników i dawał dostęp do wszystkich przycisków, złącza Lightning i wyjścia słuchawkowego. Warto jednak zauważyć, że drewniana rama zasłania Smart Connector, co uniemożliwia korzystanie z niektórych akcesoriów. Etui dostępne jest w trzech kolorach: szarym, grafitowym i żurawinowym. Jego cena wynosi 119,95 dolarów.

Kolejnym nowym akcesorium jest skórzane etui Oxford Leather iPad Pro® Case, przyklejane do tabletu za pomocą dwóch taśm 3M, które nie pozostawiają śladów na obudowie. Po wewnętrznej stronie osłony ekranu umieszczono kieszeń, w której można trzymać dokumenty lub małe akcesoria (takie jak Apple Pencil). Etui zostało zaprojektowane w taki sposób, by nie przeszkadzało w korzystaniu ze Smart Keyboard oraz innych podobnych klawiatur. Oxford Leather iPad Pro® Case dostępne jest w dwóch kolorach: kasztanowym i whiskey. Jego cena wynosi 129,95 dolarów.

Ostatnim nowym produktem zaprezentowanym przez firmę Pad & Quill jest Valet Leather iPad Pro® Bag - niewielka skórzana torba z dużą kieszenią na iPada Pro oraz mniejszymi przegródkami na inne akcesoria. Torba jest dostępna w dwóch kolorach: kasztanowym i czekoladowym. Jej cena wynosi 119,95 dolarów.

Valet Leather

Etui Contega Linen iPad Pro® Case i torba Valet Leather iPad Pro® Bag trafią do sprzedaży w grudniu. Osoby zainteresowane kupnem Oxford Leather iPad Pro® Case będą musiały natomiast poczekać do stycznia. Na oficjalnej stronie firmy Pad & Quill rozpoczęła się już jednak przedsprzedaż wszystkich wspomnianych produktów.