Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Salling Clicker - pomocy ????


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Tymbark

Tymbark
  • 5 postów

Napisano 08 grudnia 2006 - 11:18

Witam szukam pomocy na temat programu do zdalnego kierowania komputera za pomoca blutooth-a ! miał moze ktos styczność z tym programem, a moze ktos ma jakis zamiennik pomocy ;) z gory dziekuje !

#2 hwojtek

hwojtek
  • 1 273 postów
  • SkądGrzebienisko - Warszawa - cała Europa

Napisano 08 grudnia 2006 - 11:45

Chyba musisz popracować nad sposobem, w jaki opisujesz swój problem, w którego rozwiązaniu szukasz pomocy... ;)

#3 Hex

Hex
  • 2 660 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 08 grudnia 2006 - 14:30

Bo aktualnie można odpowiedzieć tak: 1. Miałem 2. Apple Remote i też nic z tego nie będzie wiadomo.

#4 Tymbark

Tymbark
  • 5 postów

Napisano 08 grudnia 2006 - 15:10

okreslenie problemu mam salling clicker-a ! skonfigurowałem swoj telefon za pomoca: device setup assistan.,w grałem ten plik ktory był dołaczony do telefonu! przy probie połaczenia z komputerem na wyswietlaczu pojawia sie okno z rodzajem urzadzenia do ktorego chce sie podłaczyc. wybieram komputer i wtedy wyskakuje mi cos takiego: "Salling Clicker does not appear to be launched on the computer" i juz pozniej nie da sie nic zrobic! posiadam nokie 6280 i moze ktos ma odpowiedz na moje pytanie badz jakis dobry zamiennik ! ;) z góry dziekuje Ps za zle sformułowania przepraszam ;P

#5 Hex

Hex
  • 2 660 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 08 grudnia 2006 - 21:19

Wejdź w System Preferences->Salling Clicker i zapewne masz napis typu: połaczyć się można tylko za pomocą telefonu bla bla Sharing is disabled" Kliknij Settings... zmien coś i wybierz Reset to Defaults... I połącz się telefonem. Głupie, ale mi pomogło :)

#6 Tymbark

Tymbark
  • 5 postów

Napisano 08 grudnia 2006 - 21:44

hmm a miales wczesniej tak samo napisane na ekranie telefonu ???? bo mi jakos to nie chce isc !!! a powiedz jeszcze jedno gra jest warta swieczki ??? i jeszcze jedno jak bys mogł powiedziec mi gdzie mam szukac "system Preferences->Salling Clicker" bo tego nie wiem :)

#7 Hex

Hex
  • 2 660 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 08 grudnia 2006 - 22:01

Tak, miałem tak na iPaq i w telefonie. Czy gra warta świeczki, hmm jeżeli masz starego kompa, bez apple remote, to pewnie warta, Ja wolę pilocik + Remote Buddy, Salling Clicker zainstalowałem żeby sprawdzić twój problem i czy nie kłamiesz ;)

#8 Tymbark

Tymbark
  • 5 postów

Napisano 08 grudnia 2006 - 22:41

Wejdź w System Preferences->Salling Clicker i zapewne masz napis typu: połaczyć się można tylko za pomocą telefonu bla bla Sharing is disabled" Kliknij Settings... zmien coś i wybierz Reset to Defaults... I połącz się telefonem.
Głupie, ale mi pomogło :)


wszystko pieknie ładnie ale jak bys mi to wytłumaczył od podstaw bo nadal mi to nie działa !!! heheh ale jestes gł....!!! z góry dziekuje ! :rolleyes: :shock:

#9 Master-Exploder

Master-Exploder
  • 1 postów

Napisano 12 listopada 2009 - 00:59

Witam. Mam problem z programem Salling Clicker, a mianowicie kiedy już wybiore model telefonu, to nie wiem jak wysłać plik konfiguracyjny do telefonu. Raz w oknie programu było napisane coś o połączeniu, kiedy wybierałem tą opcje, wyświetlało błąd jakiś, że jest to niemożliwe połączenie. Dodam że dysponuje E90, moze to coś ułatwi. Z góry dzięki bardzo za pomoc. W razie czego piszcie tez na gg: 124 288 70, najlepiej tak ok. 15.00




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych