Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

The Secret


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 SpyKids

SpyKids
  • 165 posts
  • SkądKraków

Posted 24 January 2010 - 15:47

Hej. Wczoraj pierwszy raz obejrzałem ten film i ... jestem pod wrażeniem. Postanowiłem i z wami podzielić się sekretem :) Jestem Ciekaw co o tym myślicie i jakie odczucia w was wzbudzi :)
The Secret

Trwa prawie 1,5 h

P.S nie jest to reklama, spam itp. itd :)

#2 woocash

woocash
  • 1627 posts

Posted 26 January 2010 - 15:46

"Najlepiej mi wyobrazić sobie prawo przyciągania... że wyobrażam sobie magnes... i wiem że magnes ma moc przyciągania" :) Jej, jak oni często trudnych słów używają: "magnetyzm", "sprzężenie zwrotne", "częstotliwość" "Na pewno nie rozumiecie elektryczności, na pewno nie wiesz czym ona jest" ehhh

#3 AVALON

AVALON
  • 465 posts
  • SkądUK

Posted 26 January 2010 - 16:09

Ważne jest to czy wierzysz, że możesz pewne marzenia zrealizować. Jeśli wierzysz w to wystarczająco mocno to zaczniesz realizować małymi krokami to co zamierzasz osiągnąć. Osobiście wolę książkę, bardziej do mnie dociera. Czytam ją kiedy mam chwile zwątpienia, pomaga mi się skupić na tym co ważne i dodaje otuchy. W Empiku książka kosztuje niecałe 30 zł i jest dostępna raczej od ręki. Mi Sekret pomógł może dlatego w niego wierzę. Ja moja żona, rodzice, znajomi..... wszyscy oni wracają do sekretu częściej lub rzadziej. Niektórzy go znają i stosuję nie wiedząc, że istnieje :-). Pozdrawiam.




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users