Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Macbook Pro z Londynu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Belze

Belze
  • 71 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 10 stycznia 2010 - 19:42

Witam

Po krótkim przemyśleniu sprawy wpadłem na pomysł aby polecieć do Londynu aby zakupić tam taniej maka (a przy okazji po raz kolejny zwiedzic to miasto i obkupic sie w ciuchy :P). Maczek będzie na firmę, więc wymagana jest faktura VAT.

Czy ktoś orientuje się gdzie mogę takowego tanio nabyć? Poszperałem w necie i znalazłem sieć sklepów Dixons na lotniskach: Dixons Tax Free gdzie wybrany model (MB986*/A) kosztuje około 7,2k na PL (z VATem). W Londynie słynny jest sklep na Regent's Street - ale nigdzie nie mogę dokopać się*do cen stamtąd - zresztą pewnie nie będą się aż tak różniły od apple stora z uk.

Dużo niż*w Polsce chyba nie zyskam, ale coś*tam będzie + jeszcze zwiedzę miasto :)

Może jakieś sugestie?

Dzięki i Pozdrawiam :)

#2 Octave007

Octave007
  • 107 postów

Napisano 10 lutego 2010 - 04:25

ceny w calym UK sa takie same... na Apple (United Kingdom) znajdziesz ceny. po zatym moj kumpel gdzies kupil macbooka pro za smieszne pieniadze i to w PL!!!:)

#3 hubiii

hubiii
  • 1 341 postów
  • Skądwroclaw

Napisano 10 lutego 2010 - 10:20

jak chcesz taniej mozesz poszukac refurba... ale to tylko poprzez sklep wysylkowy apple, wszystkiego na regent nie kupisz. Ale lepiej chyba nowke bo te refurby sa .. takie .... heheh ja na swoim sie lekko przejechalem chodz maczek dziala wysmienicie to mam problemy od kupna z bateriami.... na regent mozesz se obkupic jeszcze w tanie akcesoria do maka ... ( podstawka pod laptopa ) klawiatury dyski :)

#4 thozo

thozo
  • 1 956 postów

Napisano 10 lutego 2010 - 10:23

Tą fakturą bym się trochę przejmował. Był kiedyś temat o fakturach z zagranicy, to nie jest chyba takie proste. Wiele więcej nie wiem na ten temat, ale warto przeszukać forum.

#5 skc

skc
  • 925 postów

Napisano 11 lutego 2010 - 08:35

Ja swojego mbp 13' kupiłem z jakiegos londynskiego sklepu na ebay za 999 funtow + przesyłka takze w sumie zaoszczedziłem troche ponad 1000 zł kupujac w londynie a nie w polsce.

#6 hubiii

hubiii
  • 1 341 postów
  • Skądwroclaw

Napisano 11 lutego 2010 - 17:36

ten sklep jest bardzo dobry Cheap Laptop | Laptop Deals | Buy Laptop - Ebuyer.com

#7 Foucault

Foucault
  • 197 postów

Napisano 13 lutego 2010 - 16:16

Faktura - jeżeli masz już NIP UE to naprawdę nie jest tak straszne. Jeśli nie masz to weż poprawkę na czas wyrobienia - dwa lata temu w Warszawie to było 14 dni. Rozliczenie nie jest aż tak przerażające - ja to zrobiłem sam przy wsparciu butelki wina, więc każda księgowa poradzi sobie z zamkniętymi oczami. Co do opłacalności to sam sobie musisz odpowiedzieć - mi się opłacało, ale to były czasy euro po 3 zł:)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych