Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

onet.pl - nie działa...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Lorelei

Lorelei
  • 134 postów
  • SkądŚląsk

Napisano 08 stycznia 2010 - 21:50

nie wiem, czy wybrałam dobry dział do zadania tego pytania - w razie czego - proszę przenieść do właściwego. :)
Otóż całkiem niedawno pojawił się taki mały problemik - w przeglądarce (i Safari i Firefox) - zupełnie nie wchodzi Onet.pl - Polski Portal Internetowy - i wcale nie wiem, czy tylko i wyłącznie ta www - ale ta na pewno.

Wygląda to o tyle dziwnie, że najpierw strona ładuje się normalnie, pojawia się szybko ale po kilku (2-3) sek. jakby sama zaczyna się przeładowywać, znika i pozostaje pusta-biała (nic na niej nie ma - żadnych komunikatów o błędach czy coś podobnego).

Spotkaliście się z czymś podobnym? :?:

#2 macieks72

macieks72

  • 9 873 postów

Napisano 08 stycznia 2010 - 23:06

Jakbyś tak sprawdziła inne www to byś wiedziała czy to problem onetu czy Twojego łącza internetowego. Podejrzewam to drugie. EDIT: Ale widać ze to forum Ci działa ;) Odśwież stronę pare razy, opróżnij cache przeglądarki, sprawdź inne strony.

#3 Lorelei

Lorelei
  • 134 postów
  • SkądŚląsk

Napisano 08 stycznia 2010 - 23:17

Inne www - jak pisałam - działają. Problem pojawia się jedynie w przypadku onet.pl... Nie oznacza to oczywiście, że sprawdzilam wszystkie strony internetu ;) - ale w normalnym użytkowaniu, spośród odwiedzanych przezemnie www problem występuje jak dotąd na jednej. Łącza raczej nie - na innym laptopie i PC z Windą wszystko chodzi sprawnie - ten problem również nie występuje... :) No więc co...?

#4 macieks72

macieks72

  • 9 873 postów

Napisano 08 stycznia 2010 - 23:26

....- i wcale nie wiem, czy tylko i wyłącznie ta www - ale ta na pewno.


Czytając to zrozumiałem ze onet na pewno Ci nie działa (ta www), a inne to nie wiesz.

Ale ok, widocznie źle zrozumiałem.
Za każdym razem tak jest ze onet nie działa?
Oprożnij cache przeglądarki, odśwież stronę z onetem parę razy, tak jak pisałem.
Jakieś pluginy blokujące reklamy masz poinstalowane, albo jakieś inne?

#5 Lorelei

Lorelei
  • 134 postów
  • SkądŚląsk

Napisano 09 stycznia 2010 - 00:13

Ale ok, widocznie źle zrozumiałem.

Chyba jednak za mało precyzyjnie napisałam - przepraszam. :)

Za każdym razem tak jest ze onet nie działa?

Za każdym...

Oprożnij cache przeglądarki, odśwież stronę z onetem parę razy, tak jak pisałem.

tak zrobię i zobaczymy.

Jakieś pluginy blokujące reklamy masz poinstalowane, albo jakieś inne?

Adblock Plus - ale ten działa od... zawsze :) i nigdy nie było problemów.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych