Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

airport, karta dzwikowa - problem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 oley_20

oley_20
  • 616 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 30 listopada 2006 - 12:18

Witam, zainstalowalem winde xp pro na macbook'u pro c2d 2,33ghz przez bootcamp'a... instalacja przebiegla z malymi problemami ale w koncu sie zakonczyla.... zainstalowalem sterowniki apple z plyty.... winda niewidzi karty airport, karty dzwiekowej, niedziala przycisk eject, nie mowiac o jasniej/ciemniej, glosniej/ciszej...... coz mam zrobic.... poswiecilem troche czasu na poszukiwania odpowiedzi w postach na forum, niestety nieudalo mi sie. dodam, ze srodowisko windows jest mi zupelnie obce.... probowalem szukac czegos w tym dziwnym panelu sterowania, niestety poza bolem glowy i ciaglym pytaniem "jak to mozliwe, ze ktos to rozumie" nic niewymyslilem:( pomozecie? ... Filip

#2 jbwm

jbwm
  • 1 878 postów
  • SkądB-stok/Polska

Napisano 30 listopada 2006 - 13:42

dodam, ze srodowisko windows jest mi zupelnie obce.... probowalem szukac czegos w tym dziwnym panelu sterowania, niestety poza bolem glowy i ciaglym pytaniem "jak to mozliwe, ze ktos to rozumie" nic niewymyslilem:(
pomozecie?


Po co Ci Windows?

#3 oley_20

oley_20
  • 616 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 30 listopada 2006 - 13:50

Po co Ci Windows?


potrzebuje dostepu do programow prawniczych i ksiegowych.

#4 jbwm

jbwm
  • 1 878 postów
  • SkądB-stok/Polska

Napisano 30 listopada 2006 - 13:55

Wiem, że to jest rozwiązanie na około, ale zastanów się może nad parallels albo innym zamiennikiem bootcampa. Poczytaj ten temat
[url]http://www.myapple.pl/showthread.php?t=20274&highlight=boot+camp[/url]

Wydaje mi się, że to będzie o wiele lepsze rozwiązanie, mniej uciążliwe. Trochę droższe, ale nie są to jakieś ogromne pieniądze.

#5 oley_20

oley_20
  • 616 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 30 listopada 2006 - 14:07

Wiem, że to jest rozwiązanie na około, ale zastanów się*może nad parallels albo innym zamiennikiem bootcampa. Poczytaj ten temat
http://www.myapple.p...light=boot camp

Wydaje mi się, że to będzie o wiele lepsze rozwiązanie, mniej uciążliwe. Trochę*droższe, ale nie są to jakieś*ogromne pieniądze.


moze to jest sposob, ale formula bootcamp'a mi odpowiada. niemusze miec jednoczesnie obu systemow. moze da sie to jednak jakos rozwiazac. jesli nie chyba faktycznie zastanowie sie nad zakupem parallels'a.
tak wiec czekam na tych, ktorzy maja instalacje juz za soba i moga dac mi jakies wskazowki.

#6 egodste

egodste
  • 266 postów
  • SkądWarszawa/ Wien

Napisano 30 listopada 2006 - 18:34

o ile sie nie mylę przyciski jaśniej/ciemniej, głośniej/ciszej działają tylko z klawiszem fn. Czy menadżer urządzeń Ci nie wykrywa airporta i karty dźwiękowej?

#7 oley_20

oley_20
  • 616 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 30 listopada 2006 - 18:54

o ile sie nie mylę przyciski jaśniej/ciemniej, głośniej/ciszej działają tylko z klawiszem fn. Czy menadżer urządzeń Ci nie wykrywa airporta i karty dźwiękowej?


dokladnie tak, ani airport ani karta dzwiekowa nie jest wykrywana.
jesli chodzi o airporta to zainstalowalem nawet sterowniki dla windy, ktore dostalem na cd wraz z airport express'em. niestey to niepomoglo, niewidzi karty w kompie wiec i stacji niewidzi:(




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych