Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Pierwszy salon Apple w Toruniu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

#1 kamlot

kamlot
  • 5 postów
  • SkądToruń

Napisano 22 grudnia 2009 - 15:21

W Toruniu jest nowo otwary reseller Apple. Niestety strona www jest jeszcze w budowie. AkabarPro ul. Przedzamcze 12 87-100 Toruń

#2 Gość_iMacCheck_*

Gość_iMacCheck_*

Napisano 05 stycznia 2010 - 22:45

juz działa:)

#3 narkoman

narkoman
  • 4 360 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 06 stycznia 2010 - 00:33

Fajnie, zawsze będzie można pojechać po dotykać nowe japca ;-)

#4 dvcam

dvcam
  • 1 845 postów
  • SkądLodz

Napisano 06 stycznia 2010 - 00:57

Gratulacje. Ciekawe jakie ceny mają?

#5 Gość_iMacCheck_*

Gość_iMacCheck_*

Napisano 06 stycznia 2010 - 02:05

Fajnie, zawsze będzie można pojechać po dotykać nowe japca ;-)


hehe w Polsce iestety takie punkty wciaz pelnia funkcje czegos w stylu:"łooo ale to nowe i inne":P

#6 amcieq

amcieq
  • 361 postów
  • SkądLondon

Napisano 06 stycznia 2010 - 09:54

no tak, działa i co z tego skoro odnosniki sa w budowie ;( miło że są różne wiadomości o kupowaniu i np zniżkach, ale co kupić skoro oferta nie istnieje........

#7 BlackBox

BlackBox
  • 1 026 postów
  • SkądToruń

Napisano 06 stycznia 2010 - 16:07

No i super. Jak ja długo na to czekałem. Jak znajdę chwilę to bardzo chętnie się wybiorę.

#8 Gość_soyerski_*

Gość_soyerski_*

Napisano 06 stycznia 2010 - 16:25

ide z Tobą kanonka :)

#9 akabar

akabar
  • 2 postów

Napisano 25 stycznia 2010 - 15:02

Apple Toruń

Wszystkie produkty "Apple'a" można już zakupić w firmie AkabarPRO przy ul. Przedzamcze 12 .

#10 kamlot

kamlot
  • 5 postów
  • SkądToruń

Napisano 25 stycznia 2010 - 15:06

Z tego co widziałem to mają pełną ofertę produktów apple i akcesoria innych firm (macally, belkin, itp). Myślę, że trzeba dać im chwilę na rozkręcenie :)

#11 Gość_soyerski_*

Gość_soyerski_*

Napisano 25 stycznia 2010 - 15:12

super :) powodzenia z biznesem

#12 gizmo3800

gizmo3800
  • 1 906 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 25 stycznia 2010 - 15:20

taaa a moglibyscie nie dublowac postow panowie "nie zwiazani bezposrednio ze sklepem" ?

#13 mantis30

mantis30
  • 1 386 postów
  • Płeć:
  • SkądBydgoszcz

Napisano 25 stycznia 2010 - 16:38

No to w końcu powstał jakiś normalny sklep dedykowany Apple w pobliżu! Cieszę się, gratuluję i życzę owocnej sprzedaży :)

#14 BlackBox

BlackBox
  • 1 026 postów
  • SkądToruń

Napisano 25 stycznia 2010 - 17:52

Tym bardzie muszę Was odwiedzić :)

#15 narkoman

narkoman
  • 4 360 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 25 stycznia 2010 - 18:23

Już było o tym na forum...
http://www.myapple.p...-w-toruniu.html

#16 bar-trek

bar-trek
  • 6 159 postów

Napisano 25 stycznia 2010 - 18:28

http://www.myapple.p...-w-toruniu.html

EDIT: narkoman. mnie uprzedził ;)

#17 akabar

akabar
  • 2 postów

Napisano 27 stycznia 2010 - 11:09

Widocznie jesteśmy zadowolonymi kupcami . Szczególnie przypadły mi do gustu iPod Touch 8 Gb w cenie 899 zł . Są tam również klasyczne iPody z duża ilością pamięci, z funkcją nagrywania wideo oraz co mnie bardzo zdziwiło i zrobiło chęć na zakup, iPod sterowany głosem . Małe urządzenie długości 5 cm, szerokości 2 cm . Szczerze, firm sprzedających MACi jest dużo , ale MacBooki firmy Apple są dosłownie nie do zdarcia, sam mam jeden w domu . No i przydaję się na imprezach, PC się restartuję i zacina, ale MacBook chodzi jak strzała . Firma się na pewno rozkręci po prostu trzeba dać im troszkę czasu, tak mi się wydaję :)

#18 mantis30

mantis30
  • 1 386 postów
  • Płeć:
  • SkądBydgoszcz

Napisano 27 stycznia 2010 - 12:51

Szczerze, firm sprzedających MACi jest dużo


Ciekawe gdzie? W Warszawie na pewno. Owszem, mogę w sieci kupić Maczka bo faktycznie ofert sporo się znajdzie, ale punktów w których można sprzęt przetetsować i otrzymać fachową poradę jest jak na lekarstwo, a już na pewno w moim województwie.

#19 kamlot

kamlot
  • 5 postów
  • SkądToruń

Napisano 27 stycznia 2010 - 15:27

Jest kilka sklepów w Bydgoszczy, ale nie wiem jak tam jest z fachowymi poradami. Ten sklepik w Toruniu jest spoko z tego co byłem i gadałem.

#20 mantis30

mantis30
  • 1 386 postów
  • Płeć:
  • SkądBydgoszcz

Napisano 27 stycznia 2010 - 16:01

Swego czasu w Bydzi były dwa sklepy: S.O.S. i Polteknik, w których można było kupić Maczki, osprzęt im dedykowany oraz uzyskać pomoc i fachową poradę. MediaMarkt czy inny market dla mnie się w takiej kategorii nie mieści. W stolicy jest sporo salonów, choć nie gwarantuje to wcale rzetelnej i miłej obsługi. Poki co Tachobis uważam za najlepiej przygotowany sklep w Warszawie.

#21 BlackBox

BlackBox
  • 1 026 postów
  • SkądToruń

Napisano 12 lutego 2010 - 17:14

Byłem kilka godzin temu i muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczony. Co prawda na miejscu nie znajdziemy długich stołów uginających się pod ciężarem sprzętu, natomiast obsługa nadrabia wszystkie zaległości ;) miło, przyjemnie i można konkretnie pogadać. Według zapewnień zamawiany sprzęt może znaleźć się na miejscu w przeciągu 24h, cennik iSource. Ipod'y czy niektóre akcesoria i oprogramowanie dostępne na miejscu. Teraz czekam tylko na najbliższą okazję, żeby skorzystać :)

#22 BlackBox

BlackBox
  • 1 026 postów
  • SkądToruń

Napisano 12 lutego 2010 - 17:15

Byłem kilka godzin temu i muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczony. Co prawda na miejscu nie znajdziemy długich stołów uginających się pod ciężarem sprzętu, natomiast obsługa nadrabia wszystkie zaległości ;) miło, przyjemnie i można konkretnie pogadać. Według zapewnień zamawiany sprzęt może znaleźć się na miejscu w przeciągu 24h, cennik iSource. Ipod'y czy niektóre akcesoria i oprogramowanie dostępne na miejscu. Teraz czekam tylko na najbliższą okazję, żeby skorzystać :)

#23 amcieq

amcieq
  • 361 postów
  • SkądLondon

Napisano 29 maja 2010 - 13:21

mały update.... wciąż nie istnieje strona....masakra, ciekawe dlaczego.... no i szkoda szkoda szkoda....

#24 BlackBox

BlackBox
  • 1 026 postów
  • SkądToruń

Napisano 29 maja 2010 - 14:48

Dziwne, że strona jeszcze nie ruszyła. Jak rozmawiałem z właścicielem to mówił, że nie będą prowadzili konkurencji dla iSpot, a ich oferta i cennik będą ofertą i cennikiem iSpotu :) Co więcej ich strona miała być połączona ze stroną iSpot - i to pewnie tutaj leży pies pogrzebany. W samym sklepie nie mieli, także za dużo sprzętu - większość na telefon i na następny dzień do odbioru. Dlaczego szkoda?

#25 kamlot

kamlot
  • 5 postów
  • SkądToruń

Napisano 03 sierpnia 2010 - 15:14

Strona już działa [URL="http://www.akabarpro.pl"]www.akabarpro.pl[/URL], dostępne są również od ręki iPady. Pozatym jest coraz więcej sprzętu.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych