Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Dziwne sny.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
64 odpowiedzi w tym temacie

#1 mikemaj

mikemaj
  • 769 postów
  • SkądWarsaw, Poland, Poland

Napisano 25 listopada 2006 - 22:16

Mieliście kiedyś jakieś dziwne lub śmieszne sny? Ja opowiem wam o 2 które przyśniły się mnie. 1. Śniło mi się że odwiedziłem Steve'a Jobsa w jego domu :D Jego żona okazała się polką, gadaliśmy sobie przyjemnie, a ja siedziałem na jego kanapie i wcinałem chipsy :lol: Jedno z pytań które zadawałem to min. kto zaprojektował iMaca g5. 2. Byliśmy z rodziną w Warszawie. Mama poszła do fryzjera, a ja miałem coś załatwić. Idę ulicą z bratem, i nagle widzę jakiś stary po prl-owski budynek w którym mieści się Apple store :shock: Bez wachania wchodzę do środka, jest to pomieszczenie średniej wielkości, ale ciemne. Po środku stoję jakieś kanapy, a pierwszym komputerem jaki rzucił mi się w oczy to cube stojący na biurku. Idę dalej, widzę jakieś 2 mini. Po dokładniejszym obejrzeniu da się zauważyć że są wykonane z tandetnej blachy, takiej jak zasilacze w pecetach. Co gorsza, miały jeszcze po bokach wielkie podłużne szczeliny wentylacyjne, zza których widać elementy takie jak w zasilaczech od pc. Podchodzi do mnie ktoś z obsługi. Nie pamiętam o czym rozmawialiśmy, chciałem już wyjść ale ni ztąd ni zowąd, pojawia się moja babcia z dziwnym ostrym makijażem, patrzy się na mnie dzikim wzrokiem i siada ze swojimi przyjaciółkami na wspomnianych wcześniej sofach. Do sklepu wchodzi mój ojciec, po czym obudziłem się.

#2 bartman182

bartman182
  • 288 postów
  • SkądŁódź

Napisano 25 listopada 2006 - 22:24

nie wiem co ćpasz, ale nie ćpaj :-)

#3 sel4

sel4
  • 787 postów
  • SkądGdynia

Napisano 25 listopada 2006 - 22:26

bez beki, ja mam normalne sny, albo ich nie mam... ale z czymś takim do psychiatry powinno się chodzić :P

#4 oley_20

oley_20
  • 616 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 25 listopada 2006 - 22:28

nie wiem co ćpasz, ale nie ćpaj :-)


mhmmm "nie wiem co cpasz" ?????? skad ty sie urwales?
jesli nie masz nic ciekawego do napisania, badz temat uznajesz za "idiotyczny" nie pisz NIC badz zachowaj resztki dobrego taktu i nie czyn wycieczek osobistych!!!

znizajac sie do twego poziomu:
niekazdy sni o posuwaniu lasek, wiekszosc ma bardziej rozbudowana psychike.
pozdrawiam goraco

filip

#5 mikemaj

mikemaj
  • 769 postów
  • SkądWarsaw, Poland, Poland

Napisano 25 listopada 2006 - 22:29

To nie od ćpania - to od maków. Ja mam coś takiego że jak pragnę czegoś bardzo, to mi się śnią takie dziwactwa. Czekałem pół roku na SonyEricssona k700i, miałem z nim kilka snów, ale najbardziej zapadł mi w pamięć ten w którym wcisnęli mi w salonie telefon z porysowanym całym tyłem :) Jak chciałem aparat Konica Minolta Z3 to śniło mi się że robiłem zdjęcia sąsiadom :)

#6 51m0n

51m0n
  • 6 980 postów

Napisano 25 listopada 2006 - 22:33

Jak tak sobie to czytam to cieszę się że mnie rzadko kiedy się coś śni, w sensie rzadko kiedy pamiętam sny, bo z tego co wiem to śnimy zawsze, tylko snów nie zapamiętujemy.

#7 bartman182

bartman182
  • 288 postów
  • SkądŁódź

Napisano 25 listopada 2006 - 22:34

A śniło Ci się coś w czym twa "bardziej rozbudowana psychika" się nie ujawniała?

#8 Heidi

Heidi
  • 830 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 25 listopada 2006 - 23:03

Mnie nawiedził ostatnio dziwny sen w postaci kuriera z przesyłką słowną. To znaczy zadzwonił do drzwi, spytał czy ja to ja, potem wyrecytował wierszyk jakiś i kazał pokwitować odebranie przesyłki słownej. :-D

#9 Jankesik

Jankesik
  • 479 postów
  • SkądCzęstochowa/Poland

Napisano 25 listopada 2006 - 23:08

spoko sny :D mi kiedyś się śnił Imac g5 w moim pokoju ale niestety .. się obudziłem bleee...

#10 SlimPaul

SlimPaul
  • 152 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 25 listopada 2006 - 23:25

Mi się zawsze iPod mini śnił :) Dopóki go nie dostałem

#11 51m0n

51m0n
  • 6 980 postów

Napisano 25 listopada 2006 - 23:27

Ale w końcu fajne to jest uczucie jak się budzisz i to o czym śniłeś leży obok... marzenia są po to by je spełniać :)

#12 mikemaj

mikemaj
  • 769 postów
  • SkądWarsaw, Poland, Poland

Napisano 25 listopada 2006 - 23:30

Dlatego namawiam rodzinkę na mini - na razie wszystko idzie w dobrą stronę.

#13 SlimPaul

SlimPaul
  • 152 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 25 listopada 2006 - 23:30

Rzadko się to zdarza.Ale np.Zamawiasz to sobie na urodziny czy gwiazdkę,cały czas o tym śnisz a jak się budzisz to niespodzianka! leży obok ciebie! :P Mi się zawsze dni straaaaaasznie przedłużają jak na coś czekam.u was też?

Dlatego namawiam rodzinkę na mini - na razie wszystko idzie w dobrą stronę.

Nie wolisz MacBooka? Ma lepsze parametry niż mini, ma ekran więc możesz z nim siedzieć w tramwaju,taksamo możesz podłączyć do monitora i jest niewiele droższy.

#14 Jankesik

Jankesik
  • 479 postów
  • SkądCzęstochowa/Poland

Napisano 25 listopada 2006 - 23:41

aaa :D jak to by mi się śniło to już by było źle :D

#15 krzyfar

krzyfar

    The Hunter

  • 5 642 postów
  • Płeć:

Napisano 25 listopada 2006 - 23:44

Sny z natury bywają nierealne. A mój najdziwniejszy sen? Śniło mi się kiedyś że nosiłem wieloryba na plecach po mojej podstawówce :lol: Nie pytajcie mnie dlaczego bo nie mam pojęcia :D

#16 SlimPaul

SlimPaul
  • 152 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 25 listopada 2006 - 23:47

o kurde!To było świetne! Powinniśmy zrobić na forum taki konkurs w którym trzeba będzie nakręcić film o swojej miłości do Maców!!! :P

#17 Jankesik

Jankesik
  • 479 postów
  • SkądCzęstochowa/Poland

Napisano 25 listopada 2006 - 23:51

krzyfar bo mieszkasz nad morzem :D i duchy zabitych wielorybciów czasami nawiedzają ludzkie sny heheh

#18 mikemaj

mikemaj
  • 769 postów
  • SkądWarsaw, Poland, Poland

Napisano 25 listopada 2006 - 23:51

Mini - 2600 Macbook - 4600 Dla mnie ta różnica jest za duża. I tak za 2600zł można kupić dobrego peceta, a to jest pierwszy mac. Zdziwienie jest duże, jak można kupić sprzęt o tak "słabych" parametrach i kiepskiej karcie graficznej za taką cenę.

#19 Bednar

Bednar
  • 241 postów
  • SkądKatowice, Poland, Poland

Napisano 25 listopada 2006 - 23:55

Mnie się ostatnio średnio co drugi dzień śni że wreszcie dostaję swojego długo oczekiwanego Macbooka ale nie wiedzieć czemu za każdym razem śni mi się ze jest on w jakiś sposób uszkodzony:( Raz nawet śniło mi się że w środku coś latało a gdy go otwarłem wysypały się ze środka klocki lego :P o dziwo działał mimo to :P:P:P:P

#20 iSylwek

iSylwek
  • 872 postów

Napisano 25 listopada 2006 - 23:59

o kurde!To było świetne! Powinniśmy zrobić na forum taki konkurs w którym trzeba będzie nakręcić film o swojej miłości do Maców!!! :P


Gratulacje, już wygrałeś:lol:

Sny z natury bywają nierealne. A mój najdziwniejszy sen?

Śniło mi się kiedyś że nosiłem wieloryba na plecach po mojej podstawówce :lol:

krzyfar bo mieszkasz nad morzem :D i duchy zabitych wielorybciów czasami nawiedzają ludzkie sny heheh


może krzyfar koleżance z ławki drugie śniadanie przynosił :mrgreen:

#21 maniacco

maniacco
  • 382 postów
  • SkądPiekary Śląskie

Napisano 26 listopada 2006 - 00:21

mi sie zawsze śni że się topię lub że spadam... i to przez całą noc... czeasem jeszcze mi się śni że się budzę i przebieram i wychodzę do pracy... i wtedy mam zonka...

#22 reRESERVEDFX

reRESERVEDFX

    /////AMG

  • 2 111 postów
  • SkądBurr Ridge, IL

Napisano 26 listopada 2006 - 04:26

nie wiem co ćpasz, ale nie ćpaj :-)


Bardzo prymitywne i glupie, aczkolwiek mnie rozbawilo.

znizajac sie do twego poziomu:
niekazdy sni o posuwaniu lasek, wiekszosc ma bardziej rozbudowana psychike.
pozdrawiam goraco

filip


Zgadzam sie.

Ja akuratnie chcialbym opowiedziec o jednym snie, ktory sie zdarza od czasu do czasu. Zawsze po nim budze sie zlany potem jak nie wiem co. Aczkolwiek mam z jakies 6 lat i jade na rowerze bardzo szybko po wsi Kichary Nowe blisko Sandomierza. Zblizam sie do mostu... skrecam, ale jednak nie moge wyrobic i wpadam na barierke. Po tym przelatuje przed nia i spadam. Centymetr od rzeki budze sie... Troche dziwne.
A inne sny to zalezy o czym mysle. Naprawde jak jestem czyms bardzo zdenerwowany etc. podczas dnia to potem mi sie to sni w nocy w takim stylu jakbym sie kilo marihuany napalil ;)

Pozdr.

A tak wogole to bardzo fajny temat mikemaj! Tak trzymac :P

#23 mikemaj

mikemaj
  • 769 postów
  • SkądWarsaw, Poland, Poland

Napisano 26 listopada 2006 - 09:40

Dzięki :) Sny powstają dlatego, że w nocy mózg "defragmentuje" sobie wspomnienia i je układa, czasami coś sie pomiesza - i mamy sen.

#24 Adler

Adler
  • 572 postów
  • Skądznad Czeskiej hranicy

Napisano 26 listopada 2006 - 10:19

mi sie zawsze śni że [...] że spadam...


Sny o spadaniu, o upadku mogą oznaczać, że jesteśmy zbyt wyniośli, mamy zbyt wysokie mniemanie o sobie albo żywimy romantyczne, nierealne idee, albo żyjemy w zmyślonym świecie lub w jakichś teoriach. Gdzieś brakuje nam kontaktu z rzeczywistością. Sny o nagłym upadku występują równocześnie z zewnętrznym, głębokim rozczarowaniem, gdy nagle zostajemy zderzeni z rzeczywistością.

Maniacco musisz uważać, hehehe ;)

PS.
tekst pochodzi ze strony www.sny.net.pl

#25 maniacco

maniacco
  • 382 postów
  • SkądPiekary Śląskie

Napisano 26 listopada 2006 - 10:19

Dzięki :) Sny powstają dlatego, że w nocy mózg "defragmentuje" sobie wspomnienia i je układa, czasami coś sie pomiesza - i mamy sen.


windowsy i defragmentacja... widzicie jak głęboko MICROPSOFT nam się zakorzenioł w głowach ??
dziś podepnę się pod jakiś zew. napęd optyczny i spróbuję sobie linuxa wrzucić... bo z os x może być problem... w zasadzie jaka to architektura ??


a co do snów o spadaniu, to to nie jest nagły upadek... śni mi się przez całą noc że spadam... to jest długi upadek... ale nigdy nie upadnę... tylko lecę... i to twra długo... ale przed sa`mym upadkiem się budze...
to samo jest z topieniem się... tonę... dusze się... oczy mnie bolą... jestem coraz głębiej jest coraz ciemniej... ale nie przekręcam się... i tak całą noc....
mam tak od pół roku... dla tego nei przepadam za długim snem... wolę się 2-3 razy kimnąć na 3-4 godziny niż raz a porządnie... taki schiz....




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych