Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

problem z dyskiem zewnetrznym


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 mlowka

mlowka
  • 26 postów

Napisano 05 grudnia 2009 - 22:24

witam mam pewien problem z dyskiem a mianowicie posiadam dysk 3.5 samsung 160 gb po PC i wszystko prawie jest ok tzn po podlaczeniu prze usb wszystko fajnie mozna formatowac kopiowac itd ale po pewnym czasie niemozna z nim nic zrobic ani wysunac ani kopiowac nadmienie ze dysk chodzi caly czas podczas takiego zawieszenia pomaga tylko odciecie od produ narzedzia dyskowe mowia ze wzystko ok moj systm to snow leopard a komp imac 20" 2008 za pomoc z gory dziekuje

#2 sancruz3

sancruz3
  • 2 436 postów

Napisano 06 grudnia 2009 - 01:49

Kto Ci powiedzial ze Leo nie radzi sobie z dyskami external? Od roku uzywam dyskow na USB co chwile podpinam inne na SATA ATA 3,5 jak i 2,5 cala do obudow zewnetrznych i wszystko smiga. WIec nie wiem skad ta teza ze sobie nie radzi. Podpiac dysk na usb i sformatowac go po Leo czy SL jako fat albo zakup program NTFS for mac i go sformatuj na ntfs ja tak mam i wszystko mi dziala caly czas. Dysk WD 1001FALS 1Tb 32Mb Cache obudowa Ice box na usb a 2gi to orginalny dysk Z MBP ktory wymienilem 2,5 cala 250giga Toshiba podpiety pod obudowe USB Icy Box 2,5 cala i wszystko smiga 24h




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych