Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Safari, BPH, nieaktualny komponent


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
93 odpowiedzi w tym temacie

#1 sebpa

sebpa
  • 7 postów

Napisano 29 listopada 2009 - 13:53

witam, czy ktos moze spotkal sie z podobnym problemem? panowie z BPH zmienili komponent i teraz po zalogowaniu mam ciagle info ze obecny jest nieaktualny, nie dziala zadna automatyczna reinstalacja, przynajmiej u mnie sie nic takiego nie odpala, a ponoc powinno przy logowaniu. W kazdym razie czy wiecie moze jak zainstalowac ten nowy komponent, albo moze jak stary usunac, to wtedy samo safari sprobuje pobrac nowy Googlowalem i nic, probowalem znalezc ten plugin ale w Internet Plugins go nie ma, albo go tam nie widze, infolinia bph tez nie chce pomoc, wisialem 10 minut i ciagle "prosze czekac" pozdrawiam Sfrustrowany klient BPH ;)

#2 Marcin_G

Marcin_G
  • 892 postów
  • Płeć:
  • SkądRumia

Napisano 29 listopada 2009 - 15:38

Pytanie tylko czy ten komponent powinien być na dysku. Na iMacu na którym BPH działało od zawsze, mam taki sam problem ja Ty. Dziwne jest natomiast to, że na MacBooku gdzie jeszcze nigdy strona BPH nie była otwierana, również wyskakuje informacja że komponent jest nieaktualny a żadne pobieranie nie ma miejsca.

#3 seadoo19

seadoo19
  • 5 postów

Napisano 29 listopada 2009 - 16:35

Probowalem uninstall safari 4.0.4 i pozniej po wyczyszczeniu wszystkich plikow ponownie reinstall i nic :/ Takze probowalem to samo w firefoxie 3.5.1 uninstall i pozniej instalka i nic, nawet manualnie przenoszenie plugin nic nie dalo i nie chca byc widoczne w firefoxie. Serwis BPH nic nie dal tak jak kolega mowil, wiec czekamy na jakiegos experta co to rozwiaze tu na forum :cool:

#4 sebpa

sebpa
  • 7 postów

Napisano 29 listopada 2009 - 16:36

no wlasnie i ja na firefoxie probowalem i tez nic :) cos zepsuli, ciekawe kiedy mi odpowiedza, bo wyslalem do nich maila :)

#5 JFS

JFS
  • 105 postów

Napisano 29 listopada 2009 - 16:55

Mnie generalnie zawsze BPH nie działało na FX i Safari, więc do przelewów używałem Opery, która również krzyczy o aktualny komponent.

#6 sron

sron
  • 112 postów
  • SkądŚwiebodzin

Napisano 29 listopada 2009 - 16:55

Mi też nie działa. Również napisałem do nich maila.

#7 malysobol

malysobol
  • 250 postów
  • SkądPodobno Stolica

Napisano 29 listopada 2009 - 20:47

Tyle fajnie ze nie sam z tego co widze do nich napisalem jak do jak do wtorku nie naprawia tego co zrypali zabieram swoja kasiore i sie przenosze.. no wlasnie gdzie jakies pomysly :) mam tez konto w mbanku ale tylko do tranzakcji na allegro a potrzebne jest mi konto z dostepem przez internet, karta platnicza i duza iloscia darmowych bankomatow (w tym i darmowy euronet)

#8 sebpa

sebpa
  • 7 postów

Napisano 29 listopada 2009 - 22:43

tez mam taki plan, zreszta napisalem im o tym w mailu :D wlasnie przegladam inne banki, widze ze multibank tez ma darmowe wyplaty z euronetu,

#9 hsconcept

hsconcept
  • 8 postów

Napisano 30 listopada 2009 - 13:32

Spoko - ja mam ten sam problem z kontem firmowym. Najlepsze jest to że na infolinii Panna mi mówi że nie obsługują mac os i nie wie dlaczego się gorączkuję - powinienem o tym wiedzieć (taa kiedy 7 lat temu podpisywałem z nimi umowę i do dziś działało). Poza tym nic nie zmieniali więc o co mi chodzi :-) A wogóle to jestem pierwszy który dzwoni. Trzeba z nimi skończyć na dobre im nie wychodzi łączenie się i sprzedawanie innym albo ... parallelsy i tam działać na wspieranym przez BPH explorerze tfuuu !

#10 mpriest

mpriest
  • 12 postów

Napisano 30 listopada 2009 - 14:48

To samo z mojej strony - po telefonie na infolinie dowiedzialem sie ze nie polecajac Safari, polecaja Internet Explorer. Nic nie zmieniali - tylko zaktualizowali komponent. Jesli ktowkolwiek znajdzie rozwiazanie - dajcie znac!

#11 Marcin_G

Marcin_G
  • 892 postów
  • Płeć:
  • SkądRumia

Napisano 30 listopada 2009 - 15:15

Czyli olali nas wszystkich. Też usłyszałem że Safari nie jest rekomendowaną przeglądarką i mam korzystać z Mozilli. Jak powiedziałem że na FireFoxie też nie działa, to Pani na to że przecież mówi że mam używać Mozilli. Normalnie żenada.

#12 malysobol

malysobol
  • 250 postów
  • SkądPodobno Stolica

Napisano 30 listopada 2009 - 15:58

ze tak pozwole sobie zaklac maja WYJEBANE nie raczyli odpisac jutro ide likwidowac konto bo po co mi konto z ktorego nie moge kozystac

#13 sebpa

sebpa
  • 7 postów

Napisano 30 listopada 2009 - 17:28

mi jeszcze nie odpisali, fajne podejscie, gdybym nie mogl skorzystac z windy i IE to bym do tej pory nie zrobil przelewow ktore musialy dzis wyjsc i pewnie trafil na black liste...

tez sie zanosze ze zmiana banku jesli do jutra nie naprawia

z mojego rekonesansu wynika ze

godne polecenia sa

  • Alior bank, (0zl prowadzenie rachunku, wyplaty z bankomatow 0, jedyny koszt to obsluga karty 3zl/m) koszty wydania kart to: karty mastercard pay pass 10zl, maestro 0zl, atut dodatkowy lokata nocna, co daje realnie jakies 2.5%
  • citi bank (0zl za prowadzenie rachunku o ile sie ma wplywy 2500tys na miesiac, wyplaty z citi i euronetu 0zl, z obcych bankomatow -> pierwszy w miesiacu darmowy, reszta 6zl) koszt wydania kart maestro, mastercard 0zl
  • ing bank (prowadzenie konta, wyplaty z bankomatow euro i wlasnych 0zl, z obcych 3%) koszt wydania karty visa electron 0zl i netowa karta wydawana za 20zl
  • multibank fajny o ile ma sie dochody +8tys, wtedy wszystko 0zl (no prawie, poza wyplatami z obcych bankomatow, pierwszy darmo reszta platna) karty visa electron wydawana za darmo i netowa karta wydawana za 20zl
  • eurobank (prowadzenie, obsluga karty 0zl, wyplaty z wlasnych 0zl, z euronetu 1zl z obcych 1zl) karta visa electron wydanie 0zl, atut oprocentowanie 4,04 konta
  • millenium sprawdzalem ale powiedzieli mi ze mam zla przegladarke :P

chyba niczego nie pokrecilem, sam chyba sie skusze na aliorbank

#14 hsconcept

hsconcept
  • 8 postów

Napisano 30 listopada 2009 - 21:31

Ja tez polecam Alior. Właśnie założyłem konto parę dni temu i okazuje się że .... bardzo dobrze bo BPH dał ciała na całej linii - po tylu latach jako najlepszy internetowy bank z najbardziej przyjaznym interfacem - WSTYD. W Aliorze nie ma sprawy działa bez zastrzeżeń i wydaje się że nie będzie problemu. Poza tym BPH kroi mnie na firmowym ok. 120 zł miesięcznie co w roku daje ... sami policzcie. A tu w Aliorze ... 0 zł i 20 przelewów za darmo a każdy następny 1 zł i jeszcze 50 dych miesięcznie dają. No tylko za kartę się płaci 3 zł miesięcznie ale to i tak nic w porównaniu z bphem

#15 krystof

krystof
  • 6 postów

Napisano 30 listopada 2009 - 22:06

Dzisiaj rano po ponad 30-minutowej rozmowie i próbach instalacji przez telefon doradca w końcu skonsultował się z fachowcami i poinformował mnie, że na macu ten nowy komponent "na razie nie działa". (ani w Safari ani w Firefoxie) A więc nie ma możliwości zrobienia przelewu z macintosha Więc na razie pozostaje czekać i atakować ich pytaniami ze wszystkich stron. Może zrobimy jakąś akcję?

#16 MacYaro

MacYaro
  • 29 postów

Napisano 30 listopada 2009 - 22:48

Do piatku nie miałem problemów, wystarczyło "mieć" komponent na PC , za Maczku wsio chodziło od ponad d 2 lat. coś mnie terafi. Napisałem im, że dziś mamy 21 wiek i nie wszyscy korzystają z badziewia Windozowego. Zobaczymy jaka będzie odpowiedź.

#17 malysobol

malysobol
  • 250 postów
  • SkądPodobno Stolica

Napisano 01 grudnia 2009 - 08:45

na odpowiedz nie masz co liczyc chyba nikomu nie odpisali

#18 Haseo

Haseo
  • 245 postów
  • Skądinąd

Napisano 01 grudnia 2009 - 10:39

na odpowiedz nie masz co liczyc chyba nikomu nie odpisali


To chyba tylko świadczy o banku, bo ja jak miałem problem ze stroną internetową lukasu, to po zadzwonieniu na infolinię po 5 min ukazała się inna strona, że mają błędy techniczne i serwis wkrótce powinien działać, na maile też*odpowiadali; a więc kwestia traktowania klienta jest inna w każdym banku.
Ze swej strony Lukas'a polecam jako bardzo wygodny bank, ale z drugiej strony jest drogi.

#19 malysobol

malysobol
  • 250 postów
  • SkądPodobno Stolica

Napisano 01 grudnia 2009 - 11:25

no wiec na infolini uslyszalem Mac nie jest rekomendowanym (chyba dobrze to napisalem) systemem i caly czas trwaja prace nad uaktualnieniem komponentow do konca tygodnia powiedzieli ze by sprawdzac czy cos sie zmienilo zeby rekomendowac najbardziej dziurawy system rece opadaja proponowal bym ze by nawet Ci co nie maja konta w BPH ich zaatakowali w qpie sila sila w qpie ;) Infolinia Systemu Sez@m: 0 801 801 401 (koszt jak za połączenie lokalne)

#20 Marcin_G

Marcin_G
  • 892 postów
  • Płeć:
  • SkądRumia

Napisano 01 grudnia 2009 - 13:17

Tylko co to zmieni. Wczoraj odbyłem dwie rozmowy z ich pomocą techniczną, każda po ponad 15 minut. Obie kończyły się tym samym, przesłaniem plików do FF i miałem je instalować ręcznie. Tylko po co mi te pliki, skoro one są do Windowsa. Ponoć więcej się zwojuje, jak ze strony konta wybierze się "Zgłaszanie problemów" i tam się opisze dokładnie co się dzieje i jak było wcześniej. Tak mi powiedział gość podczas drugiej rozmowy. Maile te idą niby do osób które zajmują się stroną techniczną i mają możliwość sprawdzenia logów, żeby ocenić czy aby faktycznie używałem ich strony po Mac OS. Generalnie to odniosłem wrażenie że u mnie ta strona działać nigdy nie powinna, a skoro działała to miałem szczęście przez te wszystkie lata. W każdym bądź razie przez telefon nic nie załatwimy.

#21 wallander

wallander
  • 8 postów
  • Skądwawa

Napisano 01 grudnia 2009 - 16:25

wlasnie zorientowalem sie, ze nie moge korzystac z z mojego konta BPH!!! Do zeszlego tygodnia nie byloz zadnych problemow. Wszystko dzialalo bez zarzutow. Odbylem dwie rozmowy z "infolinia", szczerze mowiac, ich poziom byl dosc zenujacy (raz to chyba kobieta miala juz mnie dosc i sie rozlaczyla. Zapewniam, ze bylem grzeczny). Druga rozmowa byla juz lepsza, bo procz formulki "przegladarkami rekomendowanymi przez bank BPH..." uslyszalem tez, ze bank pracuje nad rozwiazaniem problemu i ze dostaja spory negatywny feedback ze strony sfrustrowanych klientow . Oczywiscie wyslalem do nich rowniez email ( z poziomu konta). Daje im kilka dni na rozwiazanie tej sprawy, bo naprawde . Szkoda, bo naprawde cenilem sobie konto w tym banku. Glupioby bylo isc do konkurencji. Ale tak jak ktorys z Was juz napisal... po co miec konto z ktorego sie nie korzysta!

#22 ici

ici
  • 7 postów

Napisano 01 grudnia 2009 - 17:55

Zmianw w komponencie BPH przywróciło już Aplet do podpisu.

#23 wallander

wallander
  • 8 postów
  • Skądwawa

Napisano 01 grudnia 2009 - 21:36

jak dla mnie to nic sie nie zmienilo. jak nie dzialalo, tak nie dziala.

#24 hsconcept

hsconcept
  • 8 postów

Napisano 01 grudnia 2009 - 23:22

BPH przywróciło już Aplet do podpisu.

Ej ale po co wprowadzać ludzi w błąd - nie przywrócili nic oprócz nieaktualnego komponentu! Po co takie teksty wrzucać na poważne forum ?

#25 ici

ici
  • 7 postów

Napisano 02 grudnia 2009 - 13:06

Wieczorem będzie poprawka z tego co się dowiedziałem




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych