Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iLingual


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Minek96

Minek96
  • 19 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 25 listopada 2009 - 21:00

W iTunes Store jestpełno aplikacji, które ułatwiają porozumiewanie się w obcych językach. iLungal też translatorem, ale jego działanie jest wyjątkowe!

Jest to aplikacja darmowa, której działanie można przetestować prawiel natychmiast po przeczytaniu tego tematu. Wystarczy, że klikniecie w [URL="http://itunes.apple.com/pl/app/ilingual-french/id331907531?mt=8"]ten link[/URL]. W czym tkwi niezwykłość iLungual?

[URL="http://www.youtube.com/watch?v=oA5CMtQDyP4&feature=player_embedded"]Oto filmik przedstawiający jego działanie[/URL]

Teraz zapewne zastanawiacie się nad tym jak to działa? To bardzo proste. Najpierw robimy zdjęcie naszych ust, następnie program odpowiednio skaluje grafikę, aby zaanimować efekt poruszania nimi. Następnie wybieramy jeden z 400 dostępnych w bazie tekstów, przykładamy iPhone’a do buzi i już mamy to co zobaczyliście na filmiku. Genialne, prawda?

Możemy wybrać głos kobiecy lub męski, a poszczególne frazy jakie możemy „wypowiedzieć” zostały pogrupowane w kategorie tematyczne, aby ułatwić nam porozumiewanie się w stosownych sytuacjach. W App Store znajdziecie trzy wersje tej aplikacji: angielsko – francuską, angielsko – niemiecką oraz angielsko-arabską. Jestem przekonany, że znajdziecie dla iLingual kilka fajnych zastosowań!

#2 PETER-SZEF12

PETER-SZEF12
  • 208 postów

Napisano 06 grudnia 2009 - 12:01

to jest super :D:D:D
Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych