Witam!
Dzisiaj zdarzył mi się niemiły wypadek i przypadkowo polałam telefon wodą - kilka kropel dostało się do dock connectora, oczywiście telefon odrazu wyłączyłam i teraz susze go w pudełku z ryżem. Mam pytanie czy w tym miejscu tj w porcie ładowania znajduję się jakiś sensor zalania? Czy taka ilość wody mogła zaszkodzić iPhone'owi ? w końcu to nie było dużo wody ;( gdzie jest dokładnie ten sensor? czy da się bez rozkręcania sprawdzić czy wskazuję na zalanie? pzdr
Zalanie iPhone'a a czujniki cieczy
Rozpoczęty przez
weronix
, 20 lis 2009 16:55
1 odpowiedź w tym temacie
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych














