Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

IPHONE 3


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 zrywa

zrywa
  • 58 postów

Napisano 09 listopada 2009 - 23:35

Witam, Chciałbym abyście podzielili się, jakie macie oczekiwania co do następcy IPHONA 3GS. Zarówno jeżeli chodzi o wygląd, hardware jak i software. Co powinno pojawić się nowego a co zostać zmienione. Pozdrawiam Z

#2 narkoman

narkoman
  • 4 360 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 10 listopada 2009 - 00:26

Hmmm..

Hardware:
-prędkość, ram, pamięć - mi wystarcza
-OLED! jakość + dłużej by działał na baterii na pewno...
-kolejny poziom zaawansowania powłoki oleofobowej, w końcu zawsze może być lepiej :-P
-żeby tak był cienki jak iPod Touch... hehe marzenia
-bardziej szorstki tył, żeby się trzymał w ręce - szczególnie przydatne w pisaniu leżąc na plecach...

Software:
-i tak tego nie wprowadzą więc i tak trzeba będzie robić JB - nie ma co nawet wymieniać
-niczego mi w sofcie nie brakuje... albo nie jednak brakuje - wciśnięcie 2xhome prowadzi do rozmów i ja bym chciał, że jak kliknę 2x home w rozmowach to przełączy na inną zdefiniowaną aplikację np mail.

I to tyle w sumie... iPhone spełnia praktycznie wszystkie moje wymagania, a te co zostały to takie tam... szczegóły. Ciekawe co wymyślą ciekawego w iPhone 4G[S]

#3 seb235-8731863dbe

seb235-8731863dbe
  • 8 114 postów

Napisano 10 listopada 2009 - 00:37

Jak dla mnie pewnie nowością będzie nowy soft nic więcej :)

#4 zrywa

zrywa
  • 58 postów

Napisano 10 listopada 2009 - 08:56

Ja bym dodał zdecydowanie mocniejszą baterię bo Iphone pod tym wzgledem jest w lesie.

#5 scurvy_shadow

scurvy_shadow
  • 825 postów
  • SkądŁódź

Napisano 10 listopada 2009 - 17:36

ja ostatnio sie nad tym zastanawialem i stwierdzilem \, ze do moich potrzeb nie ma nic (przynajmniej znanego mi) co byloby mi naprawde potrzebne... Wiec w sumie po za wiadoma mocniejsza bateria to niech nic sie nie zmienia.

#6 Smoczy

Smoczy
  • 4 066 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 10 listopada 2009 - 17:42

Jak dla mnie pewnie nowością będzie nowy soft nic więcej :)


nic się nie zmieni,hardwere będzie ten sam,a z 4.0 wprowadzą....nowy baseband

iTWire - Top ten iPhone 4.0 feature demands for 2010 iPhone na tej liście jest top 10 czego użytkownicy chcieliby aby Apple wprowadziło,ale zapewnie tylko OLED'owy ekran wejdzie i 64GB przestrzeni do zagospodarowania

#7 zrywa

zrywa
  • 58 postów

Napisano 10 listopada 2009 - 18:32

Ciekawy jestem czy by mogli wstawic do iphona technologie z zii labs, jako procesor. mysle ze byloby to bardzo oryginalne rozwiazanie.

#8 tomas1234

tomas1234
  • 107 postów

Napisano 10 listopada 2009 - 18:43

czego mi brakuje ? - przedewszystkim mocniejsza bateria - OLED - video camera z przodu do iChat i videorozmów - bardziej rozbudowana camera (funkcje podczas robienia zdjęć) - flash w safari... - flash jako lampka do aparatu też by była niczego sobie - radio FM z funkcją kupowania utworów, które lecą w iTunes i identyfikacji - rozbudowana funkcja bluetooth - mocniejszy głośnik no to tyle, jakby to się spełniło to moim skromnym :D zdaniem byłby to telefon wszechczasów... BA jak dla mnie nie miał by sobie równych dopisujcie sie do listy

#9 Smoczy

Smoczy
  • 4 066 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 10 listopada 2009 - 18:45

tak,ale wtedy musieliby pisać kernel na nowo o ile to nie jest układ z rodziny ARM,bebechów na bank nie zmienią,można raczej liczyć na nowe bajery w systemie,które w innych komórkach są od lat

#10 mantis30

mantis30
  • 1 386 postów
  • Płeć:
  • SkądBydgoszcz

Napisano 10 listopada 2009 - 19:36

Zdaje się że w Zune HD ma wyświetlacz OLED i przynajmniej jeśli chodzi o jakość tego ekranu w porównaniu do zastosowanego w iPhone to jest nędzna... Mniej pewnie pobiera energii, IMHO jedyna zaleta tego rozwiązania. Jak dla mnie to od strony sprzętowej nie mam specjalnie pomysłu: bateria, faktycznie lepszy głośnik, może stabilizator obrazu w aparacie... Za to w sofcie chętnie bym zobaczył np. normalny kilkuzakresowy korektor dzwięku, timer do robienia fotek, synchronizację z kompem po WiFi/BT.

#11 DonLechoos

DonLechoos
  • 238 postów
  • SkądJędrzejów, Poland

Napisano 11 listopada 2009 - 22:51

-mocniejsza bateria -lepszy aparat -obudowa alu unibody + szkło -OLED -troszke lepszy głośnik -może isight z przodu?:D Do softu brak zastrzeżeń;p Chyba tyle by starczyło:)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych