Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Kupowac czy czekac? ;)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 xar

xar
  • 143 postów
  • SkądSłupsk

Napisano 13 sierpnia 2005 - 23:31

Hej, Przymierzam sie do ipoda 20gb z kolorowym wyswietlaczem. Jednak chodza sluchy ze we wrzesniu ma wyjsc 5G? ;) W najblizszym czasie czeka mnie troche jezdzenia pociagami i chcialbym miec jakas rozrywke ;) Wiec krotko: czekac czy kupowac? Wiadomo ze zawsze moze wyjsc cos nowego, ale nowe ipody maja miec opcje video. Wiec moze lepiej poczekac? ech ;)

#2 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 14 sierpnia 2005 - 14:35

Przecież już wyszły 5G Zniknęły iPod'y 4G i Photo na rzecz 5G.

#3 xar

xar
  • 143 postów
  • SkądSłupsk

Napisano 14 sierpnia 2005 - 16:41

Wielu ludzi okresla je nadal jako 4G z kolorowym wyswietlaczem. Natomiast 5G maja byc zupelnie nowe. Z opcja video i prawdopodobnie nowym designem.

#4 elrobsono

elrobsono
  • 1 516 postów
  • SkądBarcelona, ES

Napisano 14 sierpnia 2005 - 20:33

Jaką masz pewność, że nowy iPod wyjdzie w najbliższym czasie ?? Uważaj, bo możesz się trochę przejechać i czekać baaaardzo długo.

#5 Przemion

Przemion
  • 2 465 postów
  • SkądAmsterdam

Napisano 14 sierpnia 2005 - 20:56

Teraz sa tanie iPody mini, i ta cala wymiana wplywa korzystnie na ceny, moim zdaniem lepiej kupowac teraz!


=opruiming]>>> obnizka cen iPod'ow mini <<<

#6 xar

xar
  • 143 postów
  • SkądSłupsk

Napisano 15 sierpnia 2005 - 19:35

Jaką masz pewność, że nowy iPod wyjdzie w najbliższym czasie ??

Takie chodza pogloski na iLounge. :)


Teraz sa tanie iPody mini, i ta cala wymiana wplywa korzystnie na ceny, moim zdaniem lepiej kupowac teraz!

Problem w tym ze chce iPoda color :). W .pl jakos mini nie sa specjalnie tanie ;) Ale pewnie pojde za Twoja rada, tylko trzeba skombinowac pieniadze ;//

Pozdr

#7 Przemion

Przemion
  • 2 465 postów
  • SkądAmsterdam

Napisano 15 sierpnia 2005 - 21:27

Teraz sa tanie iPody mini, i ta cala wymiana wplywa korzystnie na ceny, moim zdaniem lepiej kupowac teraz!

Problem w tym ze chce iPoda color :). W .pl jakos mini nie sa specjalnie tanie ;) Ale pewnie pojde za Twoja rada, tylko trzeba skombinowac pieniadze ;//

Pozdr


A mój link do iPod'a mini, to nie twój iPod Color ? Ja nie mówiłem o Shuffle! :-)

Wejdź na mailamac.nl i wybierz z menu po lewej stronie opruiming (tzn. "obniżka" w tym ciekawym języku) i potarz na ceny! iPod 4GB za 149 EUR'o bez VAT'u (w Holandii VAT - 19%). Podejrzewam że można znaleźć taniej, teraz wszędzie są iPody różnorakie w promocji. Za około 240 EUR'o są 20 GB stare... nie wiem czy to tanio...

#8 Kain

Kain
  • 514 postów
  • SkądParis [FR]

Napisano 16 sierpnia 2005 - 07:56

Problem w tym ze chce iPoda color :).


A czemu to ma sluzyc ?? iPod to odtwarzacz mp3 a nie kino domowe ... jak chcesz cos z "kolorowym wyswietlaczem" to sobie kup Archos'a
IMO to iPod z kolorowym wyswietlaczem jest bez sensu calkiem... jego sie slucha a nie oglada :roll:

#9 elrobsono

elrobsono
  • 1 516 postów
  • SkądBarcelona, ES

Napisano 16 sierpnia 2005 - 08:57

IMO to iPod z kolorowym wyswietlaczem jest bez sensu calkiem... jego sie slucha a nie oglada


Moim zdaniem ma sens i to niezły. Dokupię do niego ustrojstwo do podłączenia aparatu i oszczedzam 500 zł na zakupie 2gb karty pamięci, bo wszystkie fotki mogę sobie w 5 minutek zrzucić na iPoda :)

#10 xar

xar
  • 143 postów
  • SkądSłupsk

Napisano 16 sierpnia 2005 - 12:41

Moim zdaniem ma sens i to niezły. Dokupię do niego ustrojstwo do podłączenia aparatu i oszczedzam 500 zł na zakupie 2gb karty pamięci, bo wszystkie fotki mogę sobie w 5 minutek zrzucić na iPoda

Wlasnie m.in. po to chce kupic iPoda. Tylko to tez nie jest takie hop siup, gdyz kopiowanie zdjec zjada bardzo duzo baterii i jest bardzo czasochlonne wg tego co wyczytalem. Ale zawsze cos..

Archosy sa brzydkie ;) I drozsze.

#11 elrobsono

elrobsono
  • 1 516 postów
  • SkądBarcelona, ES

Napisano 16 sierpnia 2005 - 18:29

Ktoś z forumowiczów miał to przetestować, ale jakoś na razie nie widziałem takiego toppicu.

#12 Przemion

Przemion
  • 2 465 postów
  • SkądAmsterdam

Napisano 16 sierpnia 2005 - 23:32

No ktoś od aparatu jeśli mnie pamięć nie myli.... to bylo w wątku o aparatach. :-)

#13 Kain

Kain
  • 514 postów
  • SkądParis [FR]

Napisano 18 sierpnia 2005 - 10:21

To kupic Archosa jak sie chce ogladac zdjecia i inne filmy ... iPod jest do muzyki :?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych