Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Nowa reklamówka "Get a mac"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 ademiu

ademiu
  • 984 postów
  • SkądPoznań

Napisano 24 października 2009 - 12:25

[yt=AtvloPFYocw] NEW Get a Mac Ad - Broken Promises WINDOWS 7 [/yt]

#2 Dr.No

Dr.No
  • 183 postów
  • SkądWrocław

Napisano 24 października 2009 - 12:29

dobra:)

#3 henryk.parzonka

henryk.parzonka
  • 9 postów

Napisano 24 października 2009 - 12:36

Bardzo lubię reklamy które wywołują na mojej twarzy radość, miło patrzeć w szklany monitor i śmiechać sie .....

#4 krl.krl

krl.krl
  • 522 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 24 października 2009 - 12:47

Tak samo marna jak pozostałe. Przepraszam, jedna mi się podobała.

#5 bar-trek

bar-trek
  • 6 159 postów

Napisano 24 października 2009 - 13:01

Tak samo marna jak pozostałe. Przepraszam, jedna mi się podobała.


czemu ? Bardzo udana ;)

#6 krl.krl

krl.krl
  • 522 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 24 października 2009 - 13:18

czemu ?


Ponieważ Windows mówi w tej reklamie prawdę. Używam builda 7100, wcześniej 7000 i żadnych problemów.

#7 chris.zurada

chris.zurada
  • 3 977 postów
  • SkądTychy, Poland

Napisano 24 października 2009 - 13:42

No wlasnie, czy bedzie mozna znow zaufac? Z tego co czytam po necie to ludzie narzekaja ze tak samo krzacza sie pod Win7 gry jak pod Vista. Ciagle Xp przoduje co do gier, ale sa juz ograniczenia pod postacia nowych DirectX. Ogolnie lubie WinXp i Win7, za to nie znosze Visty - mulata krowa... Przy okazji, pisze to z mojego domowego Xp. Przeciez nie mozna ciagle siedziec w domu na MB ;)

#8 SebaSonido

SebaSonido
  • 623 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 24 października 2009 - 13:46

@up, ja również, ale na 7000 licencja wygasła w wakacje i obecnie pracuję na 7100 (ona też chyba wygaśnie, ale póki co jestem w sumie zadowolony), choć i tak po nowym roku przesiadam się na Mac OS X ;)

#9 codic

codic
  • 29 postów

Napisano 24 października 2009 - 13:50

Dlaczego reklamy Apple nie mogą być bardziej konstruktywne niż tylko wyśmiewanie się z konkurencji ? Podążając tą ścieżką i przekładając sprawę na płaszczyznę telefonów komórkowych to i Sony Ericsson powinien podczas kampanii reklamowej C905 wyśmiewać się np. z N95. Co ze zdjęciami w ciemnościach z Nokią? Ups... nie ma lampy ksenonowej. Brawo SE, C905 ma :)

#10 nionpa

nionpa
  • 11 postów

Napisano 24 października 2009 - 23:03

łooo ja też pracuję na buildzie 7100 no i fakt Win 7 jest lepszy od Visty - zegar systemowy padł dopiero po trzech miesiącach (podczas uruchamiania sieci bezprzewodowej), a w Viście zdarzało mu się to raz na miesiąc. także miałem dopiero jedną reinstalkę, nie trzy :)

#11 Fikou

Fikou
  • 475 postów
  • SkądStettin, Poland

Napisano 24 października 2009 - 23:37

łooo
ja też pracuję na buildzie 7100
no i fakt Win 7 jest lepszy od Visty - zegar systemowy padł dopiero po trzech miesiącach (podczas uruchamiania sieci bezprzewodowej), a w Viście zdarzało mu się to raz na miesiąc.
także miałem dopiero jedną reinstalkę, nie trzy :)


no to jakby nie było lepiej.. zainstalowałem dzisiaj Windows 7 na VMware Fusion.. i pierwsze co mi sie rzuciło w oczy to Design, nawet nie wgłebiałem sie w ustawienia nie próbowałem zmieniać. O ile Windows Vista wg. mnie wygląd Aero naprawde jest ładny.. i kiedyś majac XP zazdroscilem Visty glownie ze wzgledu na ten stylowy wygląd.. to 7ka? nie przyciąga niczym.. podobno jest wydajniejsza i można na niej pograć czego nie można było powiedzieć o Viscie, fakt latwiej dobierał sterowniki.. ale kupilem kompa z 2GB ram wtedy.. i Vista i po miesiacu okazalo sie ze 1GB to wlasnie szedl dla Visty :) ..

Nie popieram nie zmieniam, nie widze potrzeby aby ponownie wracac do wspolpracy z firmą Microsoft. Mam nadzieje ze bede w zyciu pracowac tylko na takich programach ktore bede mogl otwierac za pomoca BootCampa lub Virutalnego ścierwa jakiegoś.

#12 virgin71

virgin71



  • 12 562 postów
  • SkądWrocław

Napisano 25 października 2009 - 21:33

Od dawna jest to PC Action NEWS? Świetna reklama "bat łi ar komerszial"

#13 Riddle

Riddle
  • 1 631 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 26 października 2009 - 07:23

no i fakt Win 7 jest lepszy od Visty - zegar systemowy padł dopiero po trzech miesiącach (podczas uruchamiania sieci bezprzewodowej), a w Viście zdarzało mu się to raz na miesiąc.


Mi to się raz tylko zdarzyło, na Viście, po dodaniu RAM-u.


Reklama pokazuje bezsilność speców marketingowych od Apple, gdyż 7 nie można tak naprawdę nic zarzucić, oprócz tego, że przed nim była Vista.

Z tego co czytam po necie to ludzie narzekaja ze tak samo krzacza sie pod Win7 gry jak pod Vista.


Pod Vistą na początku się krzaczyły (tak jak 90% programów), tutaj skala zjawiska jest mniejsza, a za jakiś czas wyjdą poprawki i będę mógł na 7 pograć np. w Gothica.
Dobrze, że na OSX jeszcze można spokojnie pograć...:twisted:

#14 robalcfg

robalcfg
  • 495 postów

Napisano 26 października 2009 - 07:55

Reklama fajna :] Ja po raz kolejny powtarzam, że Microsoft powoli się podnosi. Zarówno Win7 jak i ich nowy ZuneHD, prezentują się bardzo dobrze, nie zrzynają designu Appla, tylko starają wypracować swój własny styl(nie licząc nowego sklepu). System stał się bardziej przejrzysty, funkcjonalny i po prostu przyjemniejszy w użytkowaniu. Mam Win7 odkąd pojawił się na MSDN i nie miałem jeszcze problemów ze stabilnością. Tylko ich Windows Mobile to nadal(mimo nowej wersji 6.5) jakaś pomyłka:] Jednakże, ja wciąż pozostaje przy rozwiązaniach Appla, bo są to rozwiązania idealne dla mnie. Cieszy mnie tylko przemiana Microsoftu, bo teraz jak przychodzę do pracy to nie klnę pod nosem, że znowu muszę używać tego *@#($#@!! Windows'a;)

#15 Shakal

Shakal
  • 753 postów
  • SkądWrocław/Kraków

Napisano 26 października 2009 - 08:05

Tylko ich Windows Mobile to nadal(mimo nowej wersji 6.5) jakaś pomyłka:]


Najnowszy WM to będzie 7 ;)

#16 robalcfg

robalcfg
  • 495 postów

Napisano 26 października 2009 - 09:17

Najnowszy WM to będzie 7 ;)

Cóż, WM 6.5 miał premierę 2 tygodnie temu, więc śmiało można go nazwać najnowszym. O WM7 wiadomo tylko tyle, że będzie.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych