Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Sklepy Apple (budynek)?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 kolo

kolo
  • 24 postów

Napisano 19 października 2009 - 19:41

Witam, Ostatnio słyszałem, że MS ma wydać jakby swoje własne sklepy (swoje przez siebie prowadzone, a nie przez jakiś dystrybutorów) rodem te z Apple. I dużo mówi się o tych własnych sklepach Apple, jednak w życiu ani w realu ani na fotkach takiego sklepu nie widziałem. Ma ktoś może jakąś galerie fotografii takiego sklepu ? Tylko podkreślam interesują mnie własne sklepy Apple, prowadzone bezpośrednio przez Apple. I co w nich jest takiego wyjątkowego? I dlaczego w Polsce jeszcze nie wydali takiego? Pozdrawiam, kolo

#2 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 19 października 2009 - 19:46

Apple Store - Grafika Google

#3 bar-trek

bar-trek
  • 6 159 postów

Napisano 19 października 2009 - 20:06

Fakt, trudno poszukać...

#4 premierwaldek

premierwaldek
  • 153 postów

Napisano 19 października 2009 - 20:10

bo wyglondajo niesamowicie i majo duze japco XD a poza tym ludzie traca kompleksy jak tam wejda ze swoim makiem pod pacha

#5 kolo

kolo
  • 24 postów

Napisano 19 października 2009 - 20:10

nie potrzebnie dogryzasz, chciałem po po prostu wyzbyć jakiś nieoficjalnych. Po za tym zadałem również konkretne pytania, a nie tylko prośbę na temat grafiki. po co ten sarkazm to nie wiem...

#6 rafals

rafals
  • 418 postów

Napisano 19 października 2009 - 20:16

Hmm jakby to wytlumaczyc co jest w takich sklepach. Jest kilka imacow przy ktorych siedza dzieciaki i graja w jakas gre, po prawej stronie jakis pracownik tlumaczy kolesiowi cos o iphonie po lewej o macbooku. Bardzo duzo ludzi przychodzi ze swoim sprzetem podpacha bo czegos nie potrafia i tam i to wszystko tlumacza. Czasami masz wrazenie ze jestes na forum dyskusyjnym tylko takim w realnym swiecie. Klimat w tych sklepach jest smieszny.

#7 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 19 października 2009 - 20:17

W skrócie - nic szczególnego. Duży iSpot - ot co.

#8 b.milewski

b.milewski
  • 4 486 postów
  • SkądGlasgow

Napisano 19 października 2009 - 20:25

Nic specjalnego. Ludzie przychodzą zimą ogrzać się na chwilkę. Każdy komputer jest podłączony do internetu, wiec wracając z zakupów z trylionem toreb z ciuchami Pan z Panią odwiedzają Apple Store by sprawdzić swoją pocztę. Pełno dzieciaków które bawią się w PhotoBooth i grają w jakieś durnowate gierki. Pełno ludzi, którzy szukają pokrowca na iPhone lub iPoda i zazwyczaj pustki przy Mac Pro, gdzie zainstalowane są najfajniejsze aplikacje tj. Aperture, FCP, Logic i inne......

#9 madmax332-802bc1e3e2

madmax332-802bc1e3e2
  • 7 682 postów

Napisano 19 października 2009 - 20:50

Sklepy własne Apple to sklepy takie jak np. iSpot, gdzie wszystko - począwszy od wyglądu, wystroju wnętrza, oświetlenia kolorów itp. jest odgórnie określone przez Apple. Czyli jak chcesz być*ich autoryzowanym dealerem - nie możesz urządzić*sobie takiego lokalu jak chcesz - tylko dostaniesz od Apple wytyczne co i jak. No i jak widzę M$ nawet to zaczyna ściągać od Apple.

#10 luck1985

luck1985
  • 924 postów
  • SkądPoznań

Napisano 19 października 2009 - 23:01

To tak jak w polsce sieci sklepow Zabka :D

#11 madmax332-802bc1e3e2

madmax332-802bc1e3e2
  • 7 682 postów

Napisano 19 października 2009 - 23:03

No takie cóś właśnie to jest - tyle że jest to sieć sklepów "japco". :D




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych