Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Poznań - Hardsoft Telekom - nowy dostawca Apple


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
60 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Poznań - Hardsoft Telekom - nowy dostawca Apple (0 użytkowników oddało głos)

  1. 1 (1 głosów [12.50%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 12.50%

  2. 2 (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  3. 3 (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  4. 4 (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  5. 5 (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  6. 6 (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  7. 7 (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  8. 8 (1 głosów [12.50%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 12.50%

  9. 9 (2 głosów [25.00%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 25.00%

  10. 10 (4 głosów [50.00%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 50.00%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 flanker

flanker
  • 94 postów
  • SkądCork, Ireland

Napisano 09 listopada 2006 - 21:49

Witam, jestem pm Apple we firmie Hardsoft Telekom
Mamy pełna ofertę sprzętu Apple (iPody rowniez)
Jako, ze dowodze sprzedażą tych komputerów dla wszystkich forumowiczów mogę zapewnić lepsze ceny (prosze o kotakt)

Zapaszam na stronę www.ht.poznan.pl oraz www.avan.pl
Dla niezdecydowanych sluze pomoca. Dla firm istnieje mozliwosc wypozyczenia macbooka do testow

Obecnie poszukuje klietow, ktorym zalezy na dobrej obsludze, a nie srzedazy hurtowej.

Obslugujemy teren Poznania i Wielkopolski. (poza obszar wysylamy towar kurierem)

Pytania? na wszystkie odpowiem:
iChat: fprzybecki@mac.com
Skype: flankerp
e-mail: apple@ht.poznan.pl lub filip_p@ht.poznan.pl

#2 Lack

Lack
  • 2 171 postów
  • SkądGdynia

Napisano 09 listopada 2006 - 21:51

A mac pro wypożyczyć do testów też da radę?

#3 flanker

flanker
  • 94 postów
  • SkądCork, Ireland

Napisano 09 listopada 2006 - 22:02

W Poznaniu? Mysle, ze nie powinno byc problemu... Jezeli poza to gorzej. Pozdrawiam...

#4 moosacho

moosacho
  • 96 postów
  • SkądHindhead

Napisano 09 listopada 2006 - 22:13

OsxXp "YingYang oznacza równowagę między siłami przeciwnymi: negatywnymi i pozytywnymi; Dlatego postanowiliśmy przygotować notebooka, wyposażonego w systemy Windows XP oraz MAC OS X Tiger, aby niczego nie brakowało Twojemu komputerowi. Pierwszy notebook, który sięgnął doskonałości!" ktore jest ktore? ;) osx+winda=doskonalosc??!!

#5 flanker

flanker
  • 94 postów
  • SkądCork, Ireland

Napisano 09 listopada 2006 - 22:17

hehe, wszystko zalezy od punktu widzenia. Jezeli chcesz przekonac uzytkownika Windowsa, ktory ma np. wdrozony we firmie system zazadzania Symfonia lub CDN to raczej na MACu nie pojdzie ;) Ale zachecisz tego uzykownika, aby poznal swiat Maca. I sam sobie odpowie co jest lepsze :) Poco mowic, ze cos jest lepsze skoro mozna to pokazac ;)

#6 vinci

vinci
  • 2 693 postów
  • SkądPoznań

Napisano 09 listopada 2006 - 22:18

O jak miło :)

#7 flanker

flanker
  • 94 postów
  • SkądCork, Ireland

Napisano 09 listopada 2006 - 22:21

Ooo widze bratnia dusza z Poznania ;)

#8 wicius

wicius
  • 852 postów
  • SkądPoznań

Napisano 09 listopada 2006 - 22:23

Daj znać, jak będziecie mieli nowe iPody shuffle, bo się do zakupu przymierzam, a w Poznaniu właśnie mieszkam ;)

#9 flanker

flanker
  • 94 postów
  • SkądCork, Ireland

Napisano 09 listopada 2006 - 22:24

Powinny byc w poniedzialek... Czekam na partie... ;)
Jakby co przypomni mi sie mailem ;) Sprawdze co z zamowieniem

Jakby ktos potrzebowal przejsciowke z miniDVI na VGA to rosze dac znac...

Od przyszlego tygodnia ruszamy ze sprzedaza kolorowych nowych iPodow Nano.
Jezeli jestescie zainteresowani to zapraszam.

Zamowionko prosze wyslac na apple@ht.poznan.pl

Na terenie Poznania dostarczamy oczywiscie gratis :)

#10 wicius

wicius
  • 852 postów
  • SkądPoznań

Napisano 09 listopada 2006 - 22:33

A tak na marginesie... chyba mam jakieś zaćmienie, ale nie moge znaleźć na tej stronie żadnych iPodów... wyszukiwarka też nic nie znajduje...

#11 flanker

flanker
  • 94 postów
  • SkądCork, Ireland

Napisano 09 listopada 2006 - 22:38

Jeszcze nie sa wprowadzone do naszeo sklepu (sklep.avan.pl). Powinny byc do poniedzialku w dziale Odtwarzacze mp3

#12 Ruczaj

Ruczaj
  • 3 528 postów
  • SkądPoznan

Napisano 10 listopada 2006 - 09:13

A jak z serwisem? Bo i nasz poznanski Cortland, i Perfekt maja serwisantow ktorzy od lat siedza w Makach i wiedza co i jak.

#13 max.milion

max.milion
  • 186 postów
  • SkądWWA <gównie>

Napisano 10 listopada 2006 - 10:17

a teraz pytanie podstawowe czy będzie można u Was nabyć macbook'i pro C2D 15" ze zniżką edukacyjną Apple ?

#14 flanker

flanker
  • 94 postów
  • SkądCork, Ireland

Napisano 10 listopada 2006 - 12:49

Jezeli chodzi o serwis to faktycznie dopiero sie wprawiamy jednak wspolpracyjemy z firma (dla ulatwienia podam, iz nie jest to Perfekt ani Cortland) ktora dzialala na Macach, zanim SAD zaczal dzialac, wiec nie musicie sie niczego obawiac :) Zapewniamy kompleksowy serwis zarowno Macow jak i PC. Jestesmy rowniez partnerem IBM. Wprowadzamy do firm technologie BLADE'owe w oparciu o systemy wlasnie IBM. Ponadto jestesmy autoryzowanym partnerem OKI, hp, itd takze jak widac mamy bardzo duzy przekroj dzialan. 14 lat doswiadczenia na rynku czyni nas pewnym partnerem. PS> Polecam szczegolnie kolorowe drukarki OKI, na ktore mamy specjalne ceny (trwa roadshow OKI). Wystarczy zaprosic nas na bezplatna prezentacje drukarki, a przy zakupie gwarantujemy specjalne ceny nawet od jednej sztuki. Jezeili chodzi o wersje Edukacyjne to powiedz mi ile sztuk sprawdze na kiedy moga byc i czy wogole... Wiem natomiast, iz pod koniec roku bedzie globalny problem z dostepnoscia towaru, gdyz Apple ma poprostu przerwe techniczna. CO sie da zmagazynujemy... Pozdrawiam...

#15 jar

jar
  • 228 postów
  • SkądWarszawa/Bydgoszcz

Napisano 10 listopada 2006 - 13:31

Witam, jestem pm Apple we firmie Hardsoft Telekom
Mamy pełna ofertę sprzętu Apple (iPody rowniez)
Jako, ze dowodze sprzedażą tych komputerów dla wszystkich forumowiczów mogę zapewnić lepsze ceny (prosze o kotakt)

Zapaszam na stronę www.ht.poznan.pl oraz www.avan.pl
Dla niezdecydowanych sluze pomoca. Dla firm istnieje mozliwosc wypozyczenia macbooka do testow

Obecnie poszukuje klietow, ktorym zalezy na dobrej obsludze, a nie srzedazy hurtowej.

Obslugujemy teren Poznania i Wielkopolski. (poza obszar wysylamy towar kurierem)

Pytania? na wszystkie odpowiem:
iChat: fprzybecki@mac.com
Skype: flankerp
e-mail: apple@ht.poznan.pl lub filip_p@ht.poznan.pl


lepiej pozno niz wcale...w imieniu Forum pragne goraco podziekowac i wyrazic radosc z tak sympatycznej i fajnej inicjatywy jak ta, ktora oglaszasz z taka kultura i usmiechem w swoich postach w tym nowym watku. Pozostaje mi tylko zazdroscic Poznaniakom. I bardzo sie ciesze ze bierzecie sie Panstwo za sprawy serwisu - z calym uznaniem i sympatia dla pracownikow serwisu SAD w Warszawie mysle sobie, iz roboty nie zabraknie nikomu.

Na zakonczenie niesmialo przypominam o istnieniu i serdecznie zapraszam do zaprzyjaznionego z My Apple drugiego forum - www.macplug.org; Macplug jest zarejestrowana u Apple MUG - Mac Users Group. Jest tam aktywnych wielu Poznaniakow. Ufam, iz nie bedzie nietaktem umieszczenie na Macplug informacji o tresci tego watku.

pozdrawiam jak zawsze

Jacek A. Rochacki
- macuser od dwudziestu lat

#16 flanker

flanker
  • 94 postów
  • SkądCork, Ireland

Napisano 10 listopada 2006 - 13:41

Wow dziekuje, i Ciesze sie ze bedzie mogl ktos jeszcze dotrzec do tych postow :) Pozdrawiam ! ;)

#17 jar

jar
  • 228 postów
  • SkądWarszawa/Bydgoszcz

Napisano 10 listopada 2006 - 13:57

- hej, coz za blyskawiczny i mily respons...jesli moglbym byc na cokolwiek przydatny w zapowiadanym serwisie, w sprawach starszych laptopow makowych, to, mimo iz jestem amatorem - userem, tak z racji wychowania jak i specjalnosci zawodowej (m.inn. tzw. filozofia narzedzi oraz czynne uprawianie i uczenie rekodziela metalowego od ca przeszlo 40 lat) niniejszym deklaruje swoja pomoc w miare wolnego czasu na zasadach pomocy przyjacielskiej, nie biznesowej. Przyklad - mego autorstwa i wykonania zawiasy do PBookow Wallstreet
po polsku:
http://santee.pl/wallstreet.html
oryginal po angielsku w Macopinion, kolumna Road Warrior prowadzona przez Przyjaciela - Charlesa Moore
http://www.macopinio...rrior/04/08/31/
(niestety od kilku dni temu Macopinion jest nieosiagalne, chyba im padly serwery)

A moze uznasz, Filipie Mily, za stosowne umiescic anons Twej dzialalnosci na Macplug ? juz Cie tam zaanonsowalem.

Jak zawsze

Jacek A.R.

#18 max.milion

max.milion
  • 186 postów
  • SkądWWA <gównie>

Napisano 10 listopada 2006 - 15:09


Jezeili chodzi o wersje Edukacyjne to powiedz mi ile sztuk sprawdze na kiedy moga byc i czy wogole...
Wiem natomiast, iz pod koniec roku bedzie globalny problem z dostepnoscia towaru, gdyz Apple ma poprostu przerwe techniczna. CO sie da zmagazynujemy...
Pozdrawiam...


nie żadne wersje edukacyjne .... MACBOOK PRO C2D 15" kiedy i ile ???

#19 Przemion

Przemion
  • 2 465 postów
  • SkądAmsterdam

Napisano 10 listopada 2006 - 15:43

Zdecydowana rewolucja w kontakcie z klientem... no jak miło, nie jestem z Poznania, ale jestem prawie zazdrosny, powodzenia. :D

#20 jar

jar
  • 228 postów
  • SkądWarszawa/Bydgoszcz

Napisano 10 listopada 2006 - 15:54

Zdecydowana rewolucja w kontakcie z klientem... no jak miło, nie jestem z Poznania, ale jestem prawie zazdrosny, powodzenia. :D

- dokladnie tak, i wlasnie dla tego zwrocilem na to uwage plus poinformowalem na Macplug.

jak zawsze

jacek A.R.

#21 flanker

flanker
  • 94 postów
  • SkądCork, Ireland

Napisano 10 listopada 2006 - 17:25

JAR: wlasnie sie zarejestrowalem... Pozdrawia ;) Musze sprawdzic, bo faktycznie z Intelowski MaciemBOOKIEM PRO jest cinko narazie... Dowie sie i dam znac

#22 jbwm

jbwm
  • 1 878 postów
  • SkądB-stok/Polska

Napisano 10 listopada 2006 - 17:50


Musze sprawdzic, bo faktycznie z Intelowski MaciemBOOKIEM PRO jest cinko narazie...
Dowie sie i dam znac



Nie ma nie intelowskich. Jest CD i C2D

#23 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 10 listopada 2006 - 17:55

Zdecydowana rewolucja w kontakcie z klientem... no jak miło, nie jestem z Poznania, ale jestem prawie zazdrosny, powodzenia. :D

Rewolucja w kontakcie z klientem już była :)
[SAD] iSpot w Krakowie
Ale dobrze że zaczyna to być standardem
Oby więcej takich sprzedawców.

#24 flanker

flanker
  • 94 postów
  • SkądCork, Ireland

Napisano 10 listopada 2006 - 18:13

wiem wiem, mam namysli C2D ;) CD jest dostepny od reki ;)

#25 flanker

flanker
  • 94 postów
  • SkądCork, Ireland

Napisano 10 listopada 2006 - 18:32

jakby ktos chcial, to mamy fajne czarne myszki bezprzewodowe Logitech (radiowe ale nie bluetooh, chociaz te tez mamy tylko szybciej bateria siada)
Ja mam taka to swojego Macbooka podlaczona i smiga rewelacyjnie. Dodatkowo jest dokladany futeralik piankowy, takze rewelacja do notebooka
Cena netto: 75zł
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych