Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Nowa konstrukcja APPLE


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1 zrywa

zrywa
  • 58 postów

Napisano 21 września 2009 - 08:47

Ponieważ od dłuższego czasu dostajemy od Apple odgrzewane kotlety, jestem ciekaw jaki sprzet/artykul bylby przez was najmilej widziany. Chodzi mi o calkowicie nowa konstrukcje od jablka, ktorą chcielibyscie miec. moze to byc cokolwiek: mikrofalowka , sprzet wi-fi, meble apple, konsola, soki apple :), auto, itp. Ja osobiscie chcialbym zobaczyc na poczatek to [yt=DqBcBea0IHE]Apple "MacBook Touch" MultiTouch Tablet Concept[/yt] i pewnie bylby to dla mnie priorytetowy zakup. a jaka jest Wasza opinia?

#2 Smoczy

Smoczy
  • 4 066 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 21 września 2009 - 08:55

to by pasowało to tabletu Apple'a,choć ja jako swego czasu rasowy konsolowiec chciałbym zobaczyć konsolke Apple,choć wiem że PipPin był niewypałem,mimo że oferował naprawde wiele jak na swoje czasy,wątpie żeby Steve wskrzesił ten projekt

#3 kruczasty

kruczasty
  • 123 postów

Napisano 21 września 2009 - 09:14

Jestem pewien, że Apple zrobiło już dawno taki tablet tylko praca na czymś takim okazala się mniej wygodna i wydajna niż na 'normalnym' laptopie i po prosu odpuścili sobie wprowadzanie takiego produktu na rynek. Moim zdaniem jest to mało wygodne narzędzie. Do grafiki są wyspecjalizowane tablety, do pracy biurowej i codziennego użytku wygodniejszy jest laptop. Co zrobią? Mam nadzieje że czymś naprawdę zaskoczą. Może w końcu ponownie wprowadzą linię Pro w komputerach, bo obecnie ze starej pozostał tylko Mac Pro, pozostałe mają Pro tylko w nazwie.

#4 zrywa

zrywa
  • 58 postów

Napisano 21 września 2009 - 10:48

tez mi sie wydaje, ze konsoli od Apple raczej nie będzie. Rynek jest tutaj nasycony i jest 3 głównych graczy. Cieżko komukolwiek będzie się tam wcisnąć

#5 TheMan

TheMan
  • 191 postów

Napisano 21 września 2009 - 11:19

Zwłaszcza, że toucha lansują jako konsolę.

#6 wlazly

wlazly
  • 47 postów

Napisano 22 września 2009 - 08:29

raczej nie przydatne urządzenie- za każdym razem patrzeć, gdzie się dotyka, żeby cokolwiek napisac?? bez sensu. ewentualnie jakby wprowadzili w tym urządzeniu niedawno pokazywany na myapple.pl patent firmy apple- gdzie klawisze po wyświetleniu się na ekranie robią się wypukłe... :] to by było coś... :D

#7 Smoczy

Smoczy
  • 4 066 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 22 września 2009 - 09:00

Jestem pewien, że Apple zrobiło już dawno taki tablet tylko praca na czymś takim okazala się mniej wygodna i wydajna niż na 'normalnym' laptopie.


Miałem do naprawy tablet Motion Coputing m1400,do grafiki to cudo,ale do normalnej pracy to tragedia - klawiatura w jednym usb i wsio kabli,a na dodatek winda w nim padła w kilka dni po zainstalowaniu

#8 chris.zurada

chris.zurada
  • 3 977 postów
  • SkądTychy, Poland

Napisano 22 września 2009 - 09:01

Dokladnie - bez wypuklych klawiszy to bedzie urzadzenie ciezkie przy pracy biurowej. Do grafiki moze ok, ale skoro juz jest tam GPS to i odbiornik sieci 3G tez powinien byc.

#9 JEDI_V-03965dee98

JEDI_V-03965dee98
  • 2 630 postów
  • Płeć:
  • SkądOBERSCHLESIEN

Napisano 22 września 2009 - 18:50

[url=http://www.axiotron.com/index.php?id=modbook]Axiotron : Modbook[/url] do kupienia od reki

#10 chris.zurada

chris.zurada
  • 3 977 postów
  • SkądTychy, Poland

Napisano 22 września 2009 - 19:07

Wazy tyle samo co MB. Troche duzo mysle. I powinno byc ciensze. Ale good try ;)

#11 Iro

Iro
  • 6 955 postów
  • Płeć:
  • SkądKatowice

Napisano 22 września 2009 - 21:00

Ponieważ od dłuższego czasu dostajemy od Apple odgrzewane kotlety, jestem ciekaw jaki sprzet/artykul bylby przez was najmilej widziany...


Ja tam wiem, że oprócz systemu nic już od nich nie będę kupował.
Sam sobie wole zrobić, bo przynajmniej lepiej dobiorę komponenty.

#12 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 22 września 2009 - 21:10

Autor wspomniał o meblach, a jak już meble to mogliby zrobić jakieś podstawki, jakieś biurko. Coś rodem z "nóg" iMaca - fajne, proste, eleganckie. Biurko - szkło i aluminium - też mogliby zrobić sympatyczne. Generalnie jakieś akcesoria biurowe od Apple to mogłaby być fajna sprawa.

#13 pieczony

pieczony
  • 135 postów
  • SkądGrojec Osada

Napisano 23 września 2009 - 10:06

no jakby zrobili biurko ktore wygląda jak cinema display z odchylonym ekranem o 90 stopni to by był czad. Tylko chybotliwy :P

#14 chris.zurada

chris.zurada
  • 3 977 postów
  • SkądTychy, Poland

Napisano 23 września 2009 - 10:11

no jakby zrobili biurko ktore wygląda jak cinema display z odchylonym ekranem o 90 stopni to by był czad. Tylko chybotliwy :P


MS bylo pierwsze ;)

YouTube - (Full Video) Future in 2019 - Vision Montage - Envisioning the Future by Microsoft - Full 5 min.

#15 JEDI_V-03965dee98

JEDI_V-03965dee98
  • 2 630 postów
  • Płeć:
  • SkądOBERSCHLESIEN

Napisano 24 września 2009 - 14:55

Tylko patrzec jak Apple po cichu odnowi linie laptopow [url=http://tech.wp.pl/kat,1009779,title,Najszybsze-laptopy-swiata-dzieki-Intelowi,wid,11527297,wiadomosc.html]Najszybsze laptopy świata dzięki Intelowi - TECH - nowe technologie - WP.PL[/url]

#16 Dobiasz

Dobiasz
  • 273 postów
  • SkądBerlin, DE

Napisano 25 września 2009 - 15:36

Axiotron : Modbook do kupienia od reki

Widziałem tą zabawkę niedawno na żywo. Całkiem poręczna sprawa w podróży (bez otwieranej klapy zajmuje mniej miejsca np. w pociągu albo samolocie).

#17 hubi1994

hubi1994
  • 161 postów
  • Skąddrezdenko

Napisano 25 września 2009 - 22:13

cos zupelnie nowego hmmm... moze ramka na zdjencia z bezprzewodowym polaczeniem z ipodem + jakis bajer, albo projektor wbudowany w macbooka

#18 zrywa

zrywa
  • 58 postów

Napisano 10 października 2009 - 16:52

mogliby wprowadzic odswiezacz powietrza o zapachu ulatniajacym sie po otworzeniu nowego pudelka z macbookiem, osobiscie bardzo go lubie :) to jeden z powodow do zmiany sprzetu :)

#19 Riddle

Riddle
  • 1 631 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 12 października 2009 - 06:47

mogliby wprowadzic odswiezacz powietrza o zapachu ulatniajacym


Przeczytałem "odświeżacz powietrza o zapachu powietrza"...:)

Z premier apple to ciekawi mnie co wyjdzie z tego projektu, z tematu o tym jakoby intel korzystał z hamaka.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych