Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

licencja a zniżki edukacyjne Apple


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 tomekg85

tomekg85
  • 51 postów
  • SkądTarnów

Napisano 15 września 2009 - 10:42

Interesuje mnie zakup komputera apple - dokładnie mini mac. Obecnie jestem studentem i chciałbym skorzystać z edukacyjnej zniżki 10%. Mam jednak pytanie, czy licencja oprogramowania przy zniżce studenckiej pozwala na użytek komercyjny?

#2 barteku

barteku
  • 68 postów
  • SkądGdynia, Toruń

Napisano 15 września 2009 - 10:46

ja kupiłem MacBooka ze zniżką 10% studencką na nie swoją legitymacje. Sprzedawca nigdzie nic nie wypisywał, tylko zeskanował legitymacje i dał zniżke 10%. Paragon był na kwotę ze zniżka. Pewnie na fakture nie bedziesz mógł wziąć.

#3 virgin71

virgin71



  • 12 562 postów
  • SkądWrocław

Napisano 15 września 2009 - 12:04

Faktura jest na osobę prywatną, ale sprzęt i oprogramowanie można wykorzystać komercyjnie.

#4 tomekg85

tomekg85
  • 51 postów
  • SkądTarnów

Napisano 15 września 2009 - 13:14

Dzięki panowie! Jest gdzieś dostępny regulamin tej promocji lub licencja OS'u? Polska strona apple jest MZ tragiczna pod tym względem. Ogół informacji promocyjnych... Mam nadzieję, że komputery mają dobre ;)

Edit:

Mea culpa - Apple - Legal są licencje :)

Edit2:

"Egzemplarze edukacyjne: Używanie Oprogramowania Apple oznaczonego jako edukacyjne lub nabytego z rabatem dla edukacji jest dozwolone tylko
przez Uprawnionych klientów edukacyjnych (ang. Eligible Educational End User).„Uprawniony użytkownik edukacyjny” oznacza studentów, uczniów,
wykładowców, personel oraz pracowników administracyjnych (...)"




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych