Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Nova


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
108 odpowiedzi w tym temacie

#1 bochen212

bochen212
  • 21 postów
  • SkądUK

Napisano 13 września 2009 - 08:44

Witam dziś szukałem sobie czegoś na YouTube I znalazłem sympatyczną gierkę
YouTube - Gameloft Nova FPS Może ktoś wie coś o tym więcej ?:) bym dał nawet za tą gierke 10Funtów Pozdrawiam bochen212 ;]

#2 nielololek

nielololek
  • 706 postów
  • SkądPolska

Napisano 13 września 2009 - 09:00

Na moim blogu jest troche o niej napisane. Link jest w podpisie.

---- Dodano 13-09-2009 o godzinie 10:02 ----
Link do posta: Zapowiedzi nowych gier ! Iphone games & apps [PL]

#3 duchian

duchian
  • 1 224 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 13 września 2009 - 09:36

nie znalazlem o niej ani jednego zdania w twoim linku. w appstorze tez jej nei widze, wiec zakladam ze albo wyszla tylko na rynek usa, albo jeszcze nie wyszla

#4 nielololek

nielololek
  • 706 postów
  • SkądPolska

Napisano 13 września 2009 - 09:41

Gra jeszcze nie wyszła.
I sorry podałem ci złego linka. Tu jest troche o grze: Zapowiedzi nowych gier ! Iphone games & apps [PL]

#5 soczekpl

soczekpl
  • 3 186 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 13 września 2009 - 11:36

@nielololek, popracuj nad tekstami.

NFS: Shift to kolejna część gry na iPhone. Jak pamiętacie, Undercover na iPhone nie był super, ale była to gra arcade

Powinno to brzmieć inaczej wg. mnie, "NFS: Shift to kolejna część kultowej już gry na iPhone. "NFS: Undercover mimo ładnej grafiki nie spotkał się z większym entuzjazmem fanów którzy narzekali na prosty, arcadowy styl jazdy".

Co do gry "Nova", to nie ma jej jeszcze w AppStore, dopiero została pokazana na ostatnim keynote Apple (9 września).

#6 nielololek

nielololek
  • 706 postów
  • SkądPolska

Napisano 13 września 2009 - 11:45

@soczekpl Dzięki za poprawkę. Ale zrozum, że nie jestem najlepszy z polskiego i piszę po swojemu. A może mógłbyś mi pomagać na blogu ? Byś poprawiał mi teksty, pewnie nie będziesz chciał, ale tak się pytam :) A jeśli chcesz napisz na PW, zrobie z ciebie redaktora na blogu. PS Pozwoliłem sobie skopiować to co napisałeś :) Mam nadzieję, że mogę.

#7 Shakal

Shakal
  • 753 postów
  • SkądWrocław/Kraków

Napisano 13 września 2009 - 11:52

@nielololek Masz na blogu napisane 10 września a key był 9... ;)

#8 nielololek

nielololek
  • 706 postów
  • SkądPolska

Napisano 13 września 2009 - 11:58

@shakal Dzięki już poprawione :) Może ty byś chciał być redaktorem ? A tak w ogóle to nie jest temat o moim blogu także nie róbcie już offtopic'a.

#9 DudusCSE

DudusCSE
  • 2 899 postów
  • Skądz Polski

Napisano 13 września 2009 - 12:48

Ciekawy screen.. z Novą. i Assassins II
Dołączona grafika

#10 Shakal

Shakal
  • 753 postów
  • SkądWrocław/Kraków

Napisano 13 września 2009 - 12:57

Jakiś beta tester najwyraźniej...

#11 Bekas

Bekas
  • 548 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 13 września 2009 - 16:24

Jakiś beta tester najwyraźniej...


Kazdy moze sobie zrobic ikonki i je podpisac jak chce wiec mozliwe ze fake

#12 Shakal

Shakal
  • 753 postów
  • SkądWrocław/Kraków

Napisano 14 września 2009 - 06:34

Kazdy moze sobie zrobic ikonki i je podpisac jak chce wiec mozliwe ze fake


Tylko jaki w tym sens?

#13 Bekas

Bekas
  • 548 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 14 września 2009 - 11:28

Tylko jaki w tym sens?


Wkrecenie innych ludzi

#14 Shakal

Shakal
  • 753 postów
  • SkądWrocław/Kraków

Napisano 14 września 2009 - 12:55

No ja rozumiem przekonamy się po premierze czy były to oryginalne ;)

#15 DudusCSE

DudusCSE
  • 2 899 postów
  • Skądz Polski

Napisano 14 września 2009 - 16:05

Wątpie aby był to fake.. bo to fotka z engadget.com Gdzie były fotki nowego Touch'a

#16 ferrari

ferrari
  • 818 postów

Napisano 05 listopada 2009 - 20:23

Kiedy premiera wkońcu ?

#17 Faq

Faq
  • 255 postów

Napisano 11 listopada 2009 - 17:34

w tym miesiacu chyba. nie wiem dokladnie ale czekam :)

#18 kleskus

kleskus
  • 821 postów

Napisano 01 grudnia 2009 - 15:38

Gra zapowiada się wprost fenomenalnie, polecam screeny:
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika
Tutaj wideo:
Oficjalny Trailer
Gameplay 1
Gameplay 2
Gameplay 3
Sam mogę powiedzieć jedno, zapowiada się - GENIALNIE, tak, dużymi literami. Gra czerpie garściami z Halo - wg mnie na pewno nie jest to wada. Sterowanie wygląda na ulepszoną wersję tego z Modern Combat: Sandstorm, mi odpowiada, bardzo (MC:S ma super sterowanie). Teraz jedno z ważniejszych zagadnień - grafika - niech mi ktoś powie że gry na PSP lepiej wyglądają^^ Cóż, jestem zachwycony, nie mogę się doczekać premiery. Będzie w co grać w święta, oj będzie (H.A.W.X, Driver, N.O.V.A,). Zwróćcie uwage na muzykę z "Gameplay 2" - coś wam przypomina? :)

#19 rafikk_1983r

rafikk_1983r
  • 204 postów
  • SkądPoland

Napisano 01 grudnia 2009 - 17:57

WYPAS! :D Mam tylko nadzieje ze fabula gry nie będzie zbyt krotka i prosta, ale ogólnie zapowiada się rewelacyjnie :D

#20 krl.krl

krl.krl
  • 522 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 01 grudnia 2009 - 18:20

Gry na PSP wyglądają lepiej. Naprawdę. Miałem okazję zagrać w God of War, zrobił na mnie duże wrażenie.

#21 Grzela

Grzela
  • 950 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 01 grudnia 2009 - 18:39

Gry na PSP wyglądają lepiej. Naprawdę. Miałem okazję zagrać w God of War, zrobił na mnie duże wrażenie.


To jest chyba oczywiste, że gry na PSP wyglądają lepiej niż te na "konsole" od Apple. Chyba nikt na świecie nie zaryzykowałby stwierdzenia, że wyjdzie kiedyś gra na iPhone'a/iPod'a Touch, która będzie wyglądała lepiej niż te dostępne na PSP.

#22 Shakal

Shakal
  • 753 postów
  • SkądWrocław/Kraków

Napisano 01 grudnia 2009 - 18:42

Chyba nikt na świecie nie zaryzykowałby stwierdzenia, że wyjdzie kiedyś gra na iPhone'a/iPod'a Touch, która będzie wyglądała lepiej niż te dostępne na PSP.


Mylisz się ja zaryzykuje, chociażby gry 2XL ;)

#23 Grzela

Grzela
  • 950 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 01 grudnia 2009 - 18:53

No to ja na gry 2XL odsyłam cię do Motorstorm Arctic Edge. Różnica wciąż spora. Ja osobiście nie oczekuję od iPhone'a aby stał się on konsolą do gier. Chociaż dla wielu ludzi już nią jest. Oczekuję*mobilnej rozrywki na dobrym poziomie. I tak najważniejsza będzie dla mnie "pierwotna" funkcja dzwonienia. Gry mają za zadnie umilać mi czas w "trudnych momentach".:)

#24 Shakal

Shakal
  • 753 postów
  • SkądWrocław/Kraków

Napisano 01 grudnia 2009 - 19:00

No to ja na gry 2XL odsyłam cię do Motorstorm Arctic Edge. Różnica wciąż spora.


Może kiedy prawdziwe studia zabiorą się za tworzenie gier na iPhona, jak np Activision wydało ostatnio tryb Zombie z CoD 5 oraz id software zabrało się poważnie za Doom'a 3 (Iphone 3D engine with openGL 2.0 experience.) to gry będą o wiele lepsze pod względem wizualnym, no i oczywiście w czerwcu będzie następny model może z lepszym układem graficznym, kto wie?

#25 adrianopel

adrianopel
  • 1 451 postów

Napisano 01 grudnia 2009 - 19:17

Znowu zaczyna się gadanie o wyższości jednego sprzętu nad drugim :D Identyczny jak w przypadku PC'towców i konsolowców. Po co takie spory? Wszystkie o czym mówimy to kwestia indywidualna. iPhone to telefon + konsola + przeglądarka internetowa. Dopóki PSP nie poszerzy możliwości o usługi telefoniczne to jedynie gry łączą te urządzenia. Na PSP na pewno znajdziemy więcej ciekawych pozycji. Graficznie też prezentują się lepiej mimo, że iPhone ma silniejsze bebechy. A dlaczego? Bo to nie gry są głównym elementem oferowanym przez iPhone a przez PSP tak. Gdybym się zatem zdecydował na PSP to musiałbym nosić dodatkowe uządzenie w postaci telefonu. Zakup PSP rozpatrywalbym więc jedynie dodatkowo. iPhone ma wszystko w jednym i dodatkowo oferuje gry na poziomie, który mnie absolutnie satysfakcjonuje. Jak do PSP dodadzą moduł GSM to wtedy takie porównania będą miały większy sens. A co do gry Nova to jestem po dużym wrażeniem. Zastanawiam się tylko jak to będzie chodzić na 2G i 3G. Na filmach Waszym zdaniem autorzy korzystają z iPhona czy iPoda i którego dokładnie modelu?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych