Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Szczecin wita :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
59 odpowiedzi w tym temacie

#1 Tomasz Idzi

Tomasz Idzi
  • 119 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 03 września 2009 - 11:30

Witam wszystkich forumowiczów! Jak widać to jeden z moich pierwszych postów, ale zaglądam tu już od dłuższego czasu i nasuwa mi się takie pytanie. Czy w Szczecinie, oprócz godzinnych prezentacji w Macsimum, dzieje się jeszcze coś co mogło by mieć związek ze światem apple? Pozdrawiam :)

#2 Suave

Suave

  • 2 204 postów

Napisano 03 września 2009 - 14:01

raczej nie bardzo.. zresztą Macsimum też nie specjalnie się wykazuje..

#3 radziu

radziu
  • 28 postów

Napisano 07 września 2009 - 10:11

swego czasu na spotkaniach szluug'a mozna bylo pogadac o makach itp. teraz troche to zamarlo

#4 xtro

xtro
  • 35 postów

Napisano 12 września 2009 - 19:58

O... a Macsimum jeszcze jest? Ostatnio z 8 lat temu kupowałem u nich toner do Apple Writer 360 byli wówczas na Madalińskiego chyba. A kiedy są te prezentacje to sobie podejdę kiedyś?

#5 feuerfest

feuerfest
  • 3 417 postów
  • SkądMonachium, DE

Napisano 12 września 2009 - 20:11

Macsimum jest 100 metrow od mojego biura. Kupowalem u nich macbooka. Nie wiedzialem nawet ze to taka stara firma

MACSIMUM - Aktualności

#6 xtro

xtro
  • 35 postów

Napisano 13 września 2009 - 10:55

Swoją dorogą ciekawi mnie ile jest prywatnych użytkowników maca w Szczecinie, ale takich miłośników a nie , że maja tylko w pracy i muszą. Za czasów popularności Amigi było tu parę osób a potem w latach 98-2000 to nawet i party się odbywały w Słowianinie. eraz tak wszystko specetowiało i spowszedniało, że już mam wrażenie, iż trudno o klimaty tamtych lat. Chociaż i w głównie pecetowym świecie był okres zlotów tu w Szczecinie ludzi związanych z fido i globalnetem bodaj w Lucynce i Paulince to się odbywało, ale fakt - to też było przed okresem internetu jeszcze, kiedy poczta elektroniczna docierała 1-2 doby niekiedy...

#7 Tomasz Idzi

Tomasz Idzi
  • 119 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 13 września 2009 - 21:02

w sumie mogli by coś zrobić/zorganizować. wszystkie szkolenia są albo w krakowie, warszawie, a u nas nic. fakt, nie mamy ispota ani cortlanda, no ale macsimum, mogło by się bardziej postarać. generalnie to wybieram sie w okolicach 1szego, na tą prezentacje do nich, zobaczymy co z tego bedzie. . .

#8 Grzela

Grzela
  • 950 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 13 września 2009 - 21:08

Może będzie iSpot w Kaskadzie.:)

#9 malina

malina
  • 460 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 13 września 2009 - 21:20

Kaskada? a kiedy niby będzie termin oddania :> 2011?

#10 feuerfest

feuerfest
  • 3 417 postów
  • SkądMonachium, DE

Napisano 13 września 2009 - 21:24

Użytkownikow maka-zapalencow jest chyba wiecej niz tych, ktorzy musza ;)

#11 Grzela

Grzela
  • 950 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 13 września 2009 - 21:30

Kaskada? a kiedy niby będzie termin oddania :> 2011?


Oj nie wiem dokładnie. Jak narazie to zamiast Kaskady mamy pas zieleni w centrum.:)

#12 xtro

xtro
  • 35 postów

Napisano 15 września 2009 - 20:48

Hej , a jest tu jakiś makowiec z pomorzan? Np. okolice Błękitnej?

#13 igiel

igiel
  • 1 141 postów
  • SkądLondon, UK

Napisano 16 września 2009 - 20:58

Ogólnie co do kaskady to wam powiem ze ruszyło :) Wiem z pewnych na 100% źródeł ale na ile im starczy pieniędzy tego już nie wiadomo,w każdym razie na pewno nie wcześniej niż początek 2011 :).. W sumie szkoda że nie ma u nas nic związanego z makami i applowskimi gadżetami..a szkoda :(

#14 Tomasz Idzi

Tomasz Idzi
  • 119 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 16 września 2009 - 21:23

zawsze możemy założyć klub samotnnych makow i nawracać ludzi ze złych PCtów na dobre ... maki :)

#15 igiel

igiel
  • 1 141 postów
  • SkądLondon, UK

Napisano 17 września 2009 - 08:00

Był ktos z was moze na ulicy śląskiej jest sklep macsimmum czy jakoś tak,są autoryzowanym sprzedawcą niby appla zastanawiam się czy jest sens "dźwigania" się tam ?

#16 Tomasz Idzi

Tomasz Idzi
  • 119 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 17 września 2009 - 10:10

ale w jakim celu chcesz tam iść? generalnie to sklep jak sklep, a ceny dość wysokie w porównaniu do iSpota czy Cortlanda. Niemniej jednak wybieram się do nich na jakąś prezentacje, zobaczymy co to będzie :)

#17 igiel

igiel
  • 1 141 postów
  • SkądLondon, UK

Napisano 17 września 2009 - 17:15

chciałem "dotknąć" różne wersje macbooka gdyż nie jestem pewny którego wybrać , i nie wiem czy jest tam jakaś opcja chociaż pogłaskania sprzętu...?

#18 Michu

Michu
  • 2 614 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 17 września 2009 - 18:20

Stoi mb, mini, iMak i mac pro jeżeli się nie mylę. Jeszcze air do tego chyba był z tego co pamiętam.

#19 igiel

igiel
  • 1 141 postów
  • SkądLondon, UK

Napisano 17 września 2009 - 18:29

mówię właśnie o Macbookach konkretnie o air i MB white..czyli odwiedze w takim razie tamte rejony ;)

#20 oley_20

oley_20
  • 616 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 17 września 2009 - 18:29

i acd 30-inch....
MACSIMUM - Aktualności ogolnie bardzo polecam ten sklep, ostatnio od reki naprawili mi iMaca, ktory po wizycie w serwisie nie chcial wypluc plytki ;)
a jesli chodzi o ceny... mozna probowac negociowac, da sie.

#21 maxolo

maxolo
  • 275 postów

Napisano 19 września 2009 - 14:34

no właśnie, dlazego w Szczecinie nie ma żadnych szkoleń? Moze sami sobie jakies zorganizujemy?:)

#22 arius

arius
  • 161 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 19 września 2009 - 14:51

Po moich kilku wizytach na Śląskiej odnoszę wrażenie, że to trochę taki sklepik rodem PRL-u: - Jest Snow Leopard? - Nie ma. A no to może wersja family? - Nie ma. To może MobileMe? - Nie ma. Nosz $&^@*. Czy tak ciężko mieć na magazynie po kilka sztuk takich produktów?. Jakoś nigdy nie słyszałem, aby w jakimś sklepie zabrakło Windowsów...

#23 igiel

igiel
  • 1 141 postów
  • SkądLondon, UK

Napisano 19 września 2009 - 16:09

jakoś w poniedziałek wtorek się tam wybiorę gdyż miałem rozterkę wyboru między MB white a MB air,potem przeczytałem że wersja pro/alu wytrzymuje 7h! na baterii co mnie zmotywowało do włączania wersji pro do listy porównawczej :)...I teraz muszę sobie wszystkie "dotknąć" żeby wybrać ten jeden... @maxolo-moja znajoma miesiąc temu kupiła iMac-a nie wiem tylko w jakim sklepie w szczecinie ,ale dostała też takie jakby zaproszenie na szkolenie podstawowe z obsługi mac,czyli gdzieś coś organizują chyba ...;)

#24 Tomasz Idzi

Tomasz Idzi
  • 119 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 19 września 2009 - 18:12

no bo jak u nich kupisz kompa, to przysługuje ci bodajże 2h darmowej lekcji wprowadzającej do MAC OS. jednak chodzi o to, żeby robili coś nie tylko dla klientów, oprócz tych swoich prezentacji. btw. jak możesz to przekaż ile kosztuje MBPro 13", bo również planuje zakup, ale jak narazie najtaniej w cortlandzie :P

#25 igiel

igiel
  • 1 141 postów
  • SkądLondon, UK

Napisano 19 września 2009 - 18:52

dobra,będe tam jakoś w poniedziałek po południu to wieczorem napiszę...Zapytam bo może sie okazać że można uczestniczyć w szkoleniach normalnie nie kupując nic u nich...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych