Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Concept


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Hynta

Hynta
  • 357 postów
  • SkądToruń

Napisano 25 sierpnia 2009 - 21:46

3D Desktop Concept on the Behance Network

Taki fajny maczek z przyszlosci, nie wiem jak wam ale mi sie podoba :) Macie jakies podobne ?

#2 bar-trek

bar-trek
  • 6 159 postów

Napisano 27 sierpnia 2009 - 13:41

Wygląda świetnie :) Może za kilkanaście lat tak będzie to wszystko wyglądać :) Jak sobie pomyśle ile zmian było w technologii od 1980 do teraz to mnie głowa boli jak będzie w np. 2030 :P

#3 wieslawo

wieslawo
  • 3 698 postów
  • SkądL-no/P-ń

Napisano 27 sierpnia 2009 - 20:35

osobiście sądzę, że na najbliższe kilkanaście lat (pod warunkiem że komputery nie będą*sterowane falami mózgowymi) myszka + klawiatura będzie nie do zdarcia. Dziś to najbardziej ergonomiczne narzędzie, dopracowywane niemal do ideału. Od czasu powstania myszki nic nie jest w stanie ich zastąpić, ani touchpady, ani trackbale ani tablety. Pewnie że dotykowe ekrany są*fajne, ale bez jaj panowie, po 8 godzinach wyciągniętej ręki na wysokości ekranu i machania od krawędzi do krawędzi ręka będzie strasznie zmęczona. Chociaż pod względem ergonomii trackball jest jeszcze lepszy, to myszka ma zdominowała świat. Niewielki ruch ręką powzwala na dotarcie od krawędzi do krawędzi, gdyby to samo co pokonuje kursor na powiedzmy 20"-30" ekranie miała pokonywać*dłoń na dotykowym ekranie, to ja dziękuje za taki postęp, zostanę*w prehistorii.

#4 bar-trek

bar-trek
  • 6 159 postów

Napisano 28 sierpnia 2009 - 11:25

w tym koncepcie byla myszka i klawatura. Też sądzę, że te 2 urządzenia nie znikną... Ale... poczekamy zobaczymy :)

#5 belrum

belrum
  • 336 postów
  • SkądŁodzia

Napisano 28 sierpnia 2009 - 11:27

Kurcze nawet się nie zorientujemy jak takie komputery będą standardem




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych