Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[iSource] Rozmowa z konslutantką, szkoda, że nienagrana.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 maciupek

maciupek
  • 48 postów

Napisano 24 sierpnia 2009 - 10:10

Witam! Zgubiłem płyty instalacyjne z mojego iMaca. Pani za apple skierowała mnie do iSource. Dzwonie K: Dzień dobry ........ (bardzo niewyraźnie mówiła) w czym mogę pomóc? J: Dzień dobry, zgubiłem płyty systemowe mojego iMaca, czy może mi Pani takowe udostępnić, czy muszę cały system kupować (chciałem reakcję sprawdzić). K: No my za darmo nie rozpowszechniamy tych płyt, sprawdzę ile kosztują. K: A zgubił pan jedną czy dwie? M: No dwie. K: Tak, jedna kosztuje 90 dolarów netto, dwie 180 dolarów netto, niech se pan vat doliczy, i może pan kupić. J: Ale to drożej niż nowy system. K: No widzi pan jaka gówniana jest ta firma. J: Aaa, to ja dziękuję, do widzenia. K: To po co pan dzwoni jak nie kupuje? Rozłączyłem się, buractwo granic nie zna, ale tekst "gówniana firma" mnie rozbawił. M.

#2 BiM Service

BiM Service

    user_jgora

  • 972 postów
  • SkądJelenia Góra

Napisano 24 sierpnia 2009 - 10:12

na szczesnie nosnikow nie musisz miec oryginalnych, moze byc kopia dedykowanych do konkretnie tego modelu... co do reszty nie bede komentowal...

#3 maciupek

maciupek
  • 48 postów

Napisano 24 sierpnia 2009 - 10:13

No wiem, że nie muszę, ale kurde, jak można kasować za płyty dedykowane 180$ netto?!

#4 Smoczy

Smoczy
  • 4 066 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 24 sierpnia 2009 - 10:15

aż dziw bierze że zatudniła się w takiej "gównianej firmie"

#5 banzai

banzai
  • 270 postów
  • SkądGliwice

Napisano 24 sierpnia 2009 - 10:17

iSource centrala czy jakiś sklep/salon od nich?

#6 Roberto

Roberto
  • 13 752 postów
  • SkądWrocław

Napisano 24 sierpnia 2009 - 10:20

na jednej OS X na drugiej iLife + to nie box, tylko muszą brać specjalny OEM, nie wiem czy je produkują jakoś specjalnie 'nadmiarowo' cena nie jest więc jakoś cholernie zaporowa IMO jednak i nie wychodzi więcej niż gdybyś kupował BOX (pamiętaj o iLife!) chociaż też niewiele taniej

#7 maciupek

maciupek
  • 48 postów

Napisano 24 sierpnia 2009 - 10:27

Tak, rozumiem, ale można grzeczniej, bez gównianej firmy itd. Mam nadzieję, że zdobędę Mac OSa. Banzai: nie wiem, dzwoniłem na numer 022 550 8686.

#8 razr

razr
  • 1 664 postów
  • SkądKatowice, SI

Napisano 24 sierpnia 2009 - 10:45

No wiem, że nie muszę, ale kurde, jak można kasować za płyty dedykowane 180$ netto?!


Lepiej dogadaj się z kimś z iSpot'u, tam są*bardziej normalni ludzie.

#9 maciupek

maciupek
  • 48 postów

Napisano 24 sierpnia 2009 - 10:48

razr: dzięki, spróbuję, może ktoś tam pomoże.

#10 nevoX

nevoX
  • 855 postów
  • SkądTorun, Poland

Napisano 24 sierpnia 2009 - 10:56

Ja bym to dał do działu Think Different :D Jeśli chodzi o płytki: Najlepiej sobie ściągnij z Torrenta albo jakiegoś innego systemu p2p. Sądzę, że zaoszczędzisz dużo czasu i zdrowia.

#11 maciupek

maciupek
  • 48 postów

Napisano 24 sierpnia 2009 - 11:25

No, spróbuje chyba tak, bo już widzę, jak mi w iSpocie Mac OSa dają.

#12 Roberto

Roberto
  • 13 752 postów
  • SkądWrocław

Napisano 24 sierpnia 2009 - 13:29

przegrają ci swoje najwyżej z pudełka to ci raczej nie wyciągną...

#13 Blade__

Blade__

    Pytong Was obserwuje !!!


  • 3 327 postów
  • SkądPółnoc

Napisano 05 maja 2010 - 17:16

Temat do zamknięcia - jeśli maciupek próbujesz naciągnąć kogoś na płytki z systemem tak jak próbowałeś u mnie wyłudzić komputer za rzekomo wpłacone pieniądze na konto do nie tędy droga....




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych