Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

Parallels i ich polityka


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 vincek

vincek
  • 3 posts

Posted 20 August 2009 - 20:35

Witam. Chciałbym się podzieić z wami pewną sytuacją która mnie spotkała. A mianowicie kupiłem kod rejestracyjny - 289 PLN (bo gdybym chciał płytę z cd w pudełku to musiałbym dopłacić około jeszce 150 PLN- jeszcze z takim podejściem się nie spotkałem) do programu PARALLELS 4.0. Po zainstalowaniu wersji 14-dniowej z nowym kodem chciałem ów program zarejestrować. Niestety nie mogę !? A to dlatego, że sprzedawany w ispocie kod aktywacyjny jest do wersji USA i swojego programu po polsku nie mogę zainstalować. Na stronie producenta można ściągnąć wersję polską ale za "upgrade" do polskiej wersji musiałbym zapłacić kolejne pieniądze. Oczywiście nie uprzedzono mnie o takiej sytuacji.Ludzie to skandal ! Jak tak można postępować?Każdy szanujący się producent oprogramowania i nie tylko podczas instalacji możemy wybrać język preferowany - no chyba że wogóle nie ma takiej możliwości - to już inna sprawa. A więc wspaniałomyślnie proponują mi zakup upgradu z rabatem za dodatkowe okoł 200 PLN. Nie mam problemów z pisaniem czy czytaniem po angielsku ale to jest lekceważenie klienta nieinformując go. Reasumując : za KOD do wersji angielskiej płacimy 289 PLN za upgrade do polskiej 220 PLN Za KOD do wersji polskiej 446 PLN I wszystko bez cd,pudełka, niczego - tylko kod (w ispocie są puste pudełka) Ciekawe prawda ?!!?

#2 vinkler

vinkler
  • 79 posts

Posted 20 August 2009 - 20:54

No coż, wytłumaczenie jest całkiem proste. Kupiłeś drogi komp, zatem i na oprogramowanie pewnie nie pożałujesz. A tak swoją drogą w wypożyczalniach jest już Parallels 5

#3 528eae9968

528eae9968
  • 7222 posts
  • Płeć:

Posted 20 August 2009 - 20:59

Tak to jest że niektórzy producenci sami lekceważeniem uczciwych klientów sprawiają że lepiej i łatwiej pobrać pirata

#4 pidipius

pidipius

    iOS Developer

  • 571 posts
  • SkądKatowice

Posted 21 August 2009 - 10:20

A co Cię wstrzymuje przed używaniem darmowego VirtualBox'a?

#5 Pro_Test

Pro_Test
  • 52 posts
  • SkądWarszawa

Posted 22 August 2009 - 08:22

Skontaktuj się z firmą Itxon. To jest oficjalny dystrybutor Parallelsa w Polsce. Ja miałem problem z darmowym upgradem z 2 do 3 wersji jez. polskiej i pomogli. Po prosu napsiocz na SAD/iSource, powinni pomóc.




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users