Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

instalator XP nie widzi klawiatury USB


  • Please log in to reply
12 replies to this topic

#1 ferpaw

ferpaw
  • 49 posts

Posted 18 October 2006 - 13:10

cześć, czy ktoś mi może podpowiedzieć jak spowodować aby windows zobaczył klawiature USB podczas kiedy instalowany??? Uruchamiam bootcampa, robie partycje, wkładam win xppro i restart. Rozpoczyna sie instalacja, ale w tym czasie przestaje działać klawiatura. Kiedy dochodzę do ekranu: Enter, F3, ESC (wybór) nie mogę pchnąć go dalej bo klawisze są nieaktywne ;( IMAC Intel Core Duo 2 - nowy

#2 db

db
  • 771 posts

Posted 18 October 2006 - 14:17

Wciskaj klawisze pokoleji, któryś powninien zadziałać, mam u siebie podobnie, tyle że zdaża mi się to nawet podczas instalacjii XP pod PC, Mam Logitech Internet Navigator, oprócz standardowych klawiszy posiada również dodatkowe "medialne". System wariujie przy takiej liczbie klawiszy i się przestawiają :)

#3 ferpaw

ferpaw
  • 49 posts

Posted 18 October 2006 - 21:05

Wciskaj klawisze pokoleji, któryś powninien zadziałać, mam u siebie podobnie, tyle że zdaża mi się to nawet podczas instalacjii XP pod PC, Mam Logitech Internet Navigator, oprócz standardowych klawiszy posiada również dodatkowe "medialne". System wariujie przy takiej liczbie klawiszy i się przestawiają :)



wciskałem i nic... klawiatura DEAD, a normalnie działa. MOże podłączyć pecetową na USB ?

#4 wirus

wirus
  • 398 posts
  • SkądGrudziądz

Posted 18 October 2006 - 21:20

miałem to samo podłącz osobno mysz i klawiaturę oba do innych portów albo podczas bootowania xpka płytki dopiero podłącz klawiaturkę.

#5 Shime

Shime
  • 668 posts
  • SkądAngli :(

Posted 19 October 2006 - 08:03

No i wiadomo windows=problem:)

#6 ferpaw

ferpaw
  • 49 posts

Posted 19 October 2006 - 08:27

No i wiadomo windows=problem:)


Dokładnie tak ;) Nie rozumiem że sam dałem się w to wciągnąć. Sprzedałem peceta aby kupić Maca, a po chwili próbuje zainstalować Windowsa - bez sensu.

#7 breja

breja
  • 200 posts

Posted 28 October 2006 - 15:17

ja mam orginalą klawiature i mysz apple i mam ten sam problem :/:[ ja by to zrobic zeby bylo dobrze??

#8 ferpaw

ferpaw
  • 49 posts

Posted 01 November 2006 - 13:39

mnie nadal nie dziala.... ;(

#9 wirus

wirus
  • 398 posts
  • SkądGrudziądz

Posted 01 November 2006 - 13:57

dziś instalowałem na mini winde xp poszło bez problemu poza tym pojawił się nowy bootcamp http://www.apple.com/macosx/bootcamp/ zobaczcie na tej wersji.W każdym razie powinno iść bez problemów.

#10 ferpaw

ferpaw
  • 49 posts

Posted 01 November 2006 - 17:46

I mnie się w końcu udało. Wypiąłem klawiaturę podczas butowania płyty i podłączyłem po kilku sekundach. Faktycznie nowy BootCamp jest OK. Windows wydaje się "fruwać" na Imac'u. Wszystko chodzi błyskawicznie... gry, programy itp. Nawet kamera internetowa jest obsługiwana. Wszystko jest OK

#11 breja

breja
  • 200 posts

Posted 02 November 2006 - 01:31

u mnie teraz działa:) wrescie,boot camp 1.1.2 załatwił sprawe

#12 flanker

flanker
  • 94 posts
  • SkądCork, Ireland

Posted 27 December 2006 - 16:28

Qrcze ja mam podobny problem. Na moim MAcbooku nie mialem problemu, a na klienta wsio dzialalo do momentu jak nie wqgralem sterownikow z bootcampa. Teraz nie dziala nic, ani klawiatura (notebooka) ani touchpad Kolejna reinstalacja :(

#13 Maver

Maver
  • 100 posts

Posted 27 December 2006 - 17:34

Panowie a wiecie jakby to wszytsko działalo na iMacu c2d z bezprzewodowym zestawem ?? tzn BT klawierka i mm.




2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users