Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Dobra muzyka na dobrą imprezę


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

#1 db

db
  • 771 postów

Napisano 16 października 2006 - 22:00

Więc tak, planuję 18stkę, właściwie juz jest zaplanowana. Wszystko odbędzie się w klubie, zwali się masa ludzi, 70% z nich słucha teczno, popu i hh.... Będzie DJ, który pewnie będzie puszczał muzykę "dla wszystkich" :/ Jeśli chodzi omnie to wolę raczej coś cięższego, techno raczej nie trawie to samo tyczy się popu i hh :/ Chciałbym pójśc na kompromis, zamiast puszczac nonstop muzykę typu "eska hits", "Mandaryna" czy też "Kalwi o Remik" LOooll :/ to podrzucić temu całemu Didżejowi coś w stylu Prodigy i .... nowłaśnie dalej nie wiem :/ Coś ambitniejszego, przy czym dalej dało by się tańczyć, nie wiem czy istnieje takie "ambitne techno" bo poprostu się nieznam ale wiem że tu na forum jest wiele osób tworzących muzykę jak również tych tylko słuchających. Pomóżcie mi utworzyć dobra składankę która zadowoli prawie każdego :)

#2 njet

njet

  • 1 342 postów
  • SkądKraków

Napisano 16 października 2006 - 22:10

Ja bym poszedł z funky ;)

#3 sel4

sel4
  • 787 postów
  • SkądGdynia

Napisano 16 października 2006 - 22:11

Jak wybrałeś dobry klub, to zazwyczaj DJ potrafi dobrać muze do twoich upodobań... w koncu po to jest i za to mu płacą.

#4 db

db
  • 771 postów

Napisano 16 października 2006 - 22:12

Jak wybrałeś dobry klub, to zazwyczaj DJ potrafi dobrać muze do twoich upodobań... w koncu po to jest i za to mu płacą.

Tak by było idealnie ale raczej wolę mieć płytkę awaryjną :)

#5 spoco

spoco
  • 1 035 postów
  • SkądWawa

Napisano 16 października 2006 - 22:17

hmm ja tam zawsze biore na impreze dysk ze swoja kolekcja i nie mam problemu w kilkudziesieciu giga zawsze cos znajdziesz ;)

#6 db

db
  • 771 postów

Napisano 16 października 2006 - 22:20

hmm ja tam zawsze biore na impreze dysk ze swoja kolekcja i nie mam problemu w kilkudziesieciu giga zawsze cos znajdziesz ;)

Boję się że gdybym puścił Slipknota to ludzie by nie wiedzieli którędy szybciej do drzwi ;)

#7 spoco

spoco
  • 1 035 postów
  • SkądWawa

Napisano 16 października 2006 - 22:23

hehe no ja mam kolekcje muzyki z bardzo roznych gatunkow... staram sie po prostu sluchac tego co dobre ;) a jak wiadomo dobre tanie wino jest dobre bo jest tanie i dobre ;)

#8 _sys

_sys
  • 2 046 postów
  • SkądB-stok i okolice

Napisano 16 października 2006 - 22:28

Może w stronę Talking Heads? Mandaryne i tak będziesz musiał dać, bo się dziewczyny popłaczą jak jej nie będzie ;).

#9 db

db
  • 771 postów

Napisano 16 października 2006 - 22:29

hehe no ja mam kolekcje muzyki z bardzo roznych gatunkow... staram sie po prostu sluchac tego co dobre ;) a jak wiadomo dobre tanie wino jest dobre bo jest tanie i dobre ;)

Taaaa..... ale to chyba się tyczy wszystkiego :)
Dobra, ludzie to macie tam dlamnie jakieś Alternative-Ultra-Hardcore-Psychedelic-Techno-Trance-Sets??? :D

#10 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 16 października 2006 - 22:30

Jak ambitne techno to tylko HOUSE MUSIC!! Choc wogole porownawczo uzywajac slowa techno, jest raczej obraza dla muzyki house.

Poprobuj to, mysle ze sie spodoba:

http://www.vinylcharts.net/top20.html

Jest tego troche na torrentach, fajny mix polaczenia lat 80 z przyjemnym bitem, taki w sam raz do pokrecenia nozka.

Polecam tez stronke:

www.ministryofsound.com

Tam jest mnostwo fajnych LP, idealne na impreze

pozdrawiam!

#11 db

db
  • 771 postów

Napisano 16 października 2006 - 22:30

Może w stronę Talking Heads?

Mandaryne i tak będziesz musiał dać, bo się dziewczyny popłaczą jak jej nie będzie ;).

Mandaryna to podstawa, bez tego sie nie bawimy :)

#12 jbwm

jbwm
  • 1 878 postów
  • SkądB-stok/Polska

Napisano 16 października 2006 - 22:31

Gdzie robisz 18kę?

#13 Wookasch

Wookasch
  • 306 postów
  • SkądBerlin

Napisano 16 października 2006 - 22:33

Z jednej strony to Twoja impreza ale jako gospodarz na pewno chcesz by ludzie sie dobrze bawili. Wiec ciagle puszczanie bardziej rockowych kawalkow raczej nie jest dobrym pomyslem. Moze np. Moby, Fatboy Slim, Gorillaz, Lenny Kravitz, Jamiroquai, nasz Kult, & Kazik, The Dust Brothers, Thievery Corporation, The Fugees srednio siedze w takiej muzyce ale powyzsze wydaja mi sie niezlym kompromisem ;)

#14 db

db
  • 771 postów

Napisano 16 października 2006 - 22:34

Gdzie robisz 18kę?

Heaven :) dla kolegów z forum może też zaproszenia się znajdą :)

#15 db

db
  • 771 postów

Napisano 16 października 2006 - 22:36

Jak ambitne techno to tylko HOUSE MUSIC!! Choc wogole porownawczo uzywajac slowa techno, jest raczej obraza dla muzyki house.

Poprobuj to, mysle ze sie spodoba:

http://www.vinylcharts.net/top20.html

Jest tego troche na torrentach, fajny mix polaczenia lat 80 z przyjemnym bitem, taki w sam raz do pokrecenia nozka.

Polecam tez stronke:

www.ministryofsound.com

Tam jest mnostwo fajnych LP, idealne na impreze

pozdrawiam!

Dzięki za linki, przesłucham co się da ;)

#16 _sys

_sys
  • 2 046 postów
  • SkądB-stok i okolice

Napisano 16 października 2006 - 22:37

Heaven :) dla kolegów z forum może też zaproszenia się znajdą :)

Białystok trzyma za słowo ;).

#17 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 16 października 2006 - 22:37

Heaven :) dla kolegów z forum może też zaproszenia się znajdą :)


Extra! myapple sie baaaaawiiiii!!!!! na mazurach...

#18 clr

clr
  • 1 326 postów

Napisano 16 października 2006 - 23:01

impreza zalezy od tego jacy ludzie beda na imprezie. Jakakolwiek muzyka elektorniczna bedzie dobra..z wyłaczeniem krzywych odmian typu manieczki kaliw remi itp...Prodigy dobre jest rozkrecacz imprez wysmienity :)..mozesz jeszcze Aphex Twin na koniec puscic .. jesli chodzi o elektornike to teraz minimal i electro na parkietach... wiec moge polecic cos z labelu minusa, pokreflat czy z bardziej melodyjnych cocoon, ale moze sie to nie spodobac zastrzegam :)

#19 kokos

kokos

    Mr. Nice

  • 7 426 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 16 października 2006 - 23:06

6, staaaaaaare ale jare... UNDERWORLD - szczególnie "Boucoup Fish" i "second Toughest in the Infants" na imprę inteligentne techno :shock: ?

#20 Ruczaj

Ruczaj
  • 3 528 postów
  • SkądPoznan

Napisano 16 października 2006 - 23:31

Jesli to milosnicy beatow, a nie chcesz puszczac tandety typu Kalwi :) to goraco polecam EBM- czyli gatunek zwany ElectroBodyMusic.
Zespoly na ten przyklad:
www.assemblage23.com
www.covenant.se [Covenant kroluje na parkietach Europy]

Posluchaj sobie probek na stronach, czy Ci lezy. Ja ostatnio z moja kobita cala noc z piatku na sobote przetanczylismy przy tym :))

#21 korniszon

korniszon
  • 1 152 postów
  • Skądkanalizacja

Napisano 16 października 2006 - 23:47

basement jaxx. fanem nie jestem, ani sie nie znam na tym zespole, ale na heineken open'er niezle rozkrecili publike do tanca - niezaleznie od upodoban, zdatne do tanca. moge tez polecic Kanye Westa piosenke "Gold Digger" - słucham od 10 miesiecy i mi się nie znudziło. Jak będę w domu w ten weekend to może zahaczę o imprezę :)

#22 db

db
  • 771 postów

Napisano 17 października 2006 - 09:05

Dzięki chłopaki za odzew, poszukam, przesłucham i napewno coś się znajdzie :)

#23 reRESERVEDFX

reRESERVEDFX

    /////AMG

  • 2 111 postów
  • SkądBurr Ridge, IL

Napisano 19 października 2006 - 00:17

Nie no ja pier.... nie mow, ze bedziesz puszczal Krzywy Rywy (Kalwi Remi) ;) A tak wogole to moje propozycje to:

Dj Inphinity!!!!!!!!!!!!!!! - Life Goes On itp. - CUDOWNA MUZYKA znam go osobiscie gdyz mieszkam w Chicago :D:D Fajny gosc BTW
To Kool Chris - Absolute Dance itp.
Paris Hilton (A JAK :D:D)
Dj Rozz - A tak na rozgrzanie imprezy
Tiesto - O tak krewetki na imprezach tez podaja :D
The All American Rejects!!!!! - Babki beda majtki rzucac w strone Dj-a, ktory to pusci w szczegolnosci "Move Along"
East Clubbers - Do piwa
Ludacris - A tak na fajke
Jibbs (TYLKO Chain Hang Low) - Jak bedziesz tort kroil ;)
Justin Timberlake :D:D U'll see all the sexy backs ;)
Evanescence z jej nowa plyta Call Me When You're Sober
The Killers (Taka fajniejsza odmiana U2) Gosciu ma super glos. Gwarantowane, ze laski pokaza cyce albo zwrot pieniedzy :D
Danity Kayne - Nawet fajne rytmy do tanca
Fergie z jej London Bridge!! - Tutaj w US nazywamy ja Ferdzi-Pierdzi, a czasem Ferdzi-Smierdzi tak dla odmiany ;)
Hinder z Eyes of An Angel!!!! - Tylko zeby wszystkim kontakty nie powylatywaly.
My Chemical Romance - Welcome to the black parade - Super dzwieki akurat do tanca!
The Pussycat Dolls - Buttons!!!!! - No a jak tutaj w US jak dziewczyny slysza ta muze to po prostu dzikie sie jakies robia ;)
Jesse McCartney - A tak jakby jakis pedal przyszedl, ale przynajmniej niezly glos ma :)
Chamillionaire - Riding!!!!!!! OOOOO TAK!!! Piosenka lata 2006!!!!!
Hellogoodbye - Here - Niezle rytmy akurat na kaca :D
Red Hot Chilli Peppers - Dani California!!!! - Jak tego slucham wskazowka w Mercu bladzi zwykle cos kolo 180-230km/h :D
Nickelback!!!!!!!!! Wsyzstko z nowej plyty wypierdo...dzieli cala impre w niebo!
Rascal Flatts - Life is a highway!!! - Bardzo dobra muza
Frankie J - That Girl - Tez spox
Buckcherry - Sexy bitch :D I niech Dj wrzeszczy, zeby panienki rzucaly w Ciebie biustonoszami :D Idealna muza do tego! Oczywiscie satysfakcja, ze beda biegac nago gwarantowana, albo zwracam kase ;)
Fort Minor - Remember The Name!!!!!!!!!! - A teraz wskazoweczka Merca bladzi tak pomiedzy 230-290km/h ;):D

No to chyba tyle z tego co polecam. Zwykle jak ja robie party (i moj kumpel DJ Kuba [Dj Polski www.myspace.com/djpolski]) to jest znakomite.

A tak wogole to Happy Birthday!!!!!!!! Zeby wszystkie Twoje marzenia szczerze sie spelnily!!!! No zaloga MyApple DOLACZAC SIE DO ZYCZEN :D A jak mamy solenizanta :D:D:D

Pozdr.

#24 krzyfar

krzyfar

    The Hunter

  • 5 642 postów
  • Płeć:

Napisano 19 października 2006 - 00:29

Ja bym jeszcze dorzucił: Apollo 440 - pare hitów starszych: Astral America, Ain`t talking but dub, Stop the rock Planet Funk - Inside All The People, Who Said itp. Sisters Of Mercy - This Corosion, Temple Of Love Moby - sporo kawałków ;) A tak w ogóle to wszystkiego najlepszego :D

#25 Hex

Hex
  • 2 660 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 19 października 2006 - 00:40

(...)A teraz wskazoweczka Merca bladzi tak pomiedzy 230-290km/h ;):D

A jaka to gra ?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych